Ev için Güneş enerjisi ile elektrik üretimi maliyeti?

Soru & CevapCategory: Güneş EnerjisiEv için Güneş enerjisi ile elektrik üretimi maliyeti?
Turcan asked 8 ay ago

merhabalar.onceki soruma verdiginiz cevap icin tesekkur ederim,8 ad.200w veya 250w panel ve 4000w tam sinus inverter fiyati sizde nedir? birde buna jel aku ilavesi yapsak ne kadar olur ayri ayri fiyat verebilirmisiniz acaba? of grid sistem
8*200=1600w saatte yada 8*250=2000w saatte enerji uretebilecek
yer antalya/Dosemealti

1 Answers
POWER ENERJİ Staff answered 8 ay ago

Turcan Bey, Ev için Güneş enerjisi ile elektrik üretimi maliyeti için hazırladığımız paket aşağıdadır.

PAKET SAATTE 2.000 watt elektrik üretimi için hazırlanmıştır.
Paket nelerden oluşur?

  • 6 Adet Güneş Paneli solar 260W 24V Poly
  • 4 Adet Jel Akü 143Ah 12V
  • 1 Adet Tam Sinüs İnverter/Şarj Cihazı SS 3000VA/2400W 24 VDC
  • 2 Adet Şarj Kontrol Cihazı SS 30A-24V/LCD
  • 1 Adet Solar Kablo 6mm Kırmızı (30 metre)
  • 1 Adet Solar Kablo 6mm Siyah (30 metre)
  • 6 Adet MC4 Konnektör Seti – Tekli Bağlantı – 1 Dişi 1 Erkek
  • 3 Adet 2 Adet 250 W Panel İçin Montaj Sistemi


Neler Çalıştırır?

  • 10 Adet Tasarruflu Lamba 7-8 Saat
  • 70 Ekran TV + Uydu Alıcısı 7-8 Saat
  • Orta Boy Buzdolabı
  • Cep Telefonı ve Bilgisayar Şarjı
  • Küçük Ev Aletleri
  • 1 hp Su Pompası 2 Saat
  • Çamaşır Makinesi Haftada 3 Kez

Fiyat : 12.350,00 TL

Ayrıca Evinizde kullandığınız elektrikli aletler için “Elektrik Tüketimi” bilgileri makalemizi okuyunuz.