Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Solar Paket 500 watt Lamba, TV, Uydu, Büro Buzdolabı Ve Şarj

solar enerji, solar enerji paketleri, solar enerji elektrik üretimi, Çanakkale Güneş Enerjisi Sistemleri Firmaları, güneş enerjisi elektrik üretimi, güneş enerjisi sistemleri, güneş enerjisi paneli fiyatları, güneş enerjisi paneli,güneş enerjisi maliyeti,güneş enerjisi aydınlatma, güneş enerjisi ev için, güneş enerjisi fiyatları, güneş enerjisi ile sulama, güneş enerjisi jel akü fiyatları

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Solar Paket 500 watt Lamba, TV, Uydu, Büro Buzdolabı Ve Şarj

Bu sayfada, solar enerji, solar enerji paketleri, solar enerji elektrik üretimi, Çanakkale Güneş Enerjisi Sistemleri Firmaları, güneş enerjisi elektrik üretimi, güneş enerjisi sistemleri, güneş enerjisi paneli fiyatları, güneş enerjisi paneli,güneş enerjisi maliyeti,güneş enerjisi aydınlatma, güneş enerjisi ev için, güneş enerjisi fiyatları, güneş enerjisi ile sulama, güneş enerjisi jel akü fiyatları hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Size en uygun fiyatlar karşılığında sunduğumuz solar paketlerimizle her ihtiyaca göre tasarlanmış pratik çözümler sunuyoruz. Solar paketlerimizle evinizde, hobi bahçenizde, işletmenizde, karavan, tekne ve benzeri kullanımlarınızda kesin çözüm sunuyoruz. Tarafımızca test edilmiş ve defalarca uygulanmış olan Solar Paket Sistemlerimiz ile bedava elektriğe siz de kavuşun. Ürünü doğrudan  sipariş verebilirsiniz. En kısa zamanda ve çoğu zaman aynı gün kargoya verilir.

solar home ile ilgili görsel sonucu

Paket nelerden oluşur?

 • 2 Adet Güneş Paneli Ayetek Solar 250W 24V Poly
 • 2 Adet Jel Akü Ayetek 102Ah 12V
 • 1 Adet Modifiye Sinüs İnvertör SS 1000W 24V 230V
 • 1 Adet Şarj Kontrol Cihazı SS 20A-12/24V
 • 1 Adet Solar Kablo 6mm Kırmızı (10 metre)
 • 1 Adet Solar Kablo 6mm Siyah (10 metre)
 • 4 Adet MC4 Konnektör Seti – Tekli Bağlantı – 1 Dişi 1 Erkek
 • 1 Adet 2 Adet 250 W Panel İçin Montaj Sistemi

Neler Çalıştırır?

 • 4 Adet Tasarruflu Lamba 7-8 Saat
 • 50 Ekran TV + Uydu Alıcısı 3-4 Saat
 • Büro Tipi Mini Buzdolabı
 • Cep Telefonı ve Bilgisayar Şarjı

Fiyat: 3.650 TL

Montaj

Ürünlerin montajını yapmamızı isterseniz sizi en yakın bayimize yönlendirebilir veya doğrudan kurulum için teklif de verebiliriz. Bizi aramanız yeterli olacaktır.

 1. nec dedi ki:

  Bu sitemin kurulumla birlikte toplam maliyeti ne olur acaba? saygılar

 2. ALİ ATMACA dedi ki:

  NORMAL 1 DAİRE İÇİN GEREKLİ SOLAR PAKETİ NE TUTAR 5 LAMBA +1 BUZDOLABI+ÇAMAŞIR MAKİNASI MALİYAT I NE OLUR

 3. hüsnü dedi ki:

  ordu ili perşembe ilçesinde 200 metrekare dupleks evim var güneş enerji sistemi kurdurmak istiyorum evde 120 ekran televizyon bulaşık makinası çamaşır makinası buzdolabı ve elektrikli şohben var bana maliyeti ne olur.ayrıca taksit yapılıyormu teşekkür ederim.telefonum 05393463235 amail adresim husnu_y@hotmail.com

 4. Faysal dedi ki:

  Çiftliğimde 8adet aydınlatma mini buzdolabı telefon şarjı 70 ekran televizyon çalıştıracak güneş inerjisi kurmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir