Işık Kulesi – Aydınlatma Kulesi Fiyatları

Bu yazıda Işık Kulesi nedir?, Işık kulesi fiyatları, aydınlatma kulesi fiyatları, jeneratörlü ışık kulesi, jeneratörlü aydınlatma kulesi, dizel ışık kulesi, mobil aydınlatma kulesi, mobil ışık kulesi hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bu yazımızda Işık Kulelerini bir diğer ismi ile Aydınlatma Kulelerini açıklayacağız. Işık Kulesi nedir?, Işık kulesi fiyatları, aydınlatma kulesi fiyatları, jeneratörlü ışık kulesi, jeneratörlü aydınlatma kulesi, dizel ışık kulesi, mobil aydınlatma kulesi, mobil ışık kulesi hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Işık Kulesi – Aydınlatma Kulesi Nedir?: Büyük sahaların aydınlatması için Mobil Römork üzerine monte edilmiş jeneratör ve aydınlatma direği bileşenidir.

ışık kulesi

Büyük sahaların aydınlatması için Mobil Römork üzerine monte edilmiş jeneratör ve aydınlatma direği bileşenidir. 

Kendi jeneratörüne sahip, römorka monte edilen LTN6L ışık kulesi güçlü mobil aydınlatma için tasarlanmıştır.Sistemi topraklamak gerekli değildir. Işık kulesindeki dört adet metal halide lambası, oldukça geniş aydınlatma radyusu ile neredeyse gün ışığına yakın ortamlar yaratır. Ayarlanabilir kule 9 metre yüksekliğe ulaşabilir ve 360 derece döner. Düşük ses seviyeleri ışık kulesini yüksek seviyede çok amaçlı hale getirmektedir. Makina, genel iş sahaları, beton dökme işlemleri, yol ve köprü çalışmaları, otoparklar ve etkinliklerin ışıklandırılması için uygundur.

  • Dört adet 1.000 Watt’lık metal halide lambayla yaklaşık 5.393m²’lik bir alan aydınlatılır. Lambalar münferit şekilde asılır ve tamamen ayarlanabilir.
  • Yalnızca bir düğmeye basarak elektrikli ayarlanabilen direk yüksekliğine sahip LTN6LV. Dikey direk pozisyonunda taşıma.
  • Yakıt deposunun geniş hacmi doldurmalar arasında 73 saate kadar sürekli bir aydınlatma/çalışma süresini mümkün kılar.
  • Üç açılır ayak, makinanın konumlandırılmasını kolaylaştırır ve engebeli zemin ve rüzgarlı havalarda dengesini iyileştirir.
  • Işık kulesinin yola hazır römorkü, Avrupa’daki yol kullanımı için lisanslıdır ve standart özellikl olarak bir römork bağlantısıyla sunulmaktadır.

Işık Kulesi – Aydınlatma Kulesi Nerelerde Kullanılabilir?: Işık Kuleleri – Aydınlatma Kuleleri aşağıdaki alanlarda kullanılabilir.

  • Ges Projeleri Saha Aydınlatmaları
  • İnşaat Saha Aydınlatmaları
  • Konser vs. Gösteri Yerleri Saha Aydınlatmaları
  • Belediye Etkinlikleri
  • Açık Hava Etkinlikleri

ışık kulesi fiyatları

 

aydınlatma kulesi

aydınlatma kulesi

aydınlatma kulesi

Işık Kulesi – Aydınlatma Kulesi İhtiyacınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

POWER ENERJİ

0532 745 27 63

info@powerenerji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir