Solucan Gübresi Fiyatı

solucan, solucan gübresi, solucan gübresi fiyat, solucan gübresi satışı, solucan gübresi fiyatları, solucan çiftliği, solucan ayıklama makinası, solucan besleme, solucan fiyatı, solucan fiyatları, kaliforniya solucan fiyatı, solucan gübresi nedir,solucan humusu, solucan kompostu, solucan maması, solucan üretimi

kaliforniya solucan gübresi fiyatı satışı

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bu yazımız solucan, solucan gübresi, solucan gübresi fiyat, solucan gübresi satışı, solucan gübresi fiyatları, solucan çiftliği hakkında bilgilendirme olacaktır.

Solucan Gübresi nedir?

70 yılı aşkın süredir Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere, Avrupada ve dünyanın birçok gelişmiş tarım ülkesinde her tür meyve, sebze, ağaç ve bitki türlerinin yetiştirilmesinde yaygın olarak kullanılmakta olan organik bir gübredir.

Amerika Kaliforniya eyaletinde, çok yavrulayan bir solucan türü ile çok çalışkan başka bir solucan türünün laboratuvar ortamında melezlenmesi sonucu üretilen Eisenia Foetida – Kırmızı Kaliforniya Kültür Solucanı cinsi kültür solucanları,  worm casting ve vermicompost üretimi için  tüm dünyada en yaygın kullanılan cins solucanlardır.

 Solucanların atıkları işlemesi ile ortaya çıkan vermikompost, bitkilerde ciddi verim artışı sağlamakla kalmaz, başta kök hastalıkları olmak üzere bitkileri zararlı patojenlere karşı daha dirençli yapar. Solucan gübresinin bu özelliği ticari tarımda patojenlere karşı verilecek olan kimyasal mücadeleyi azaltarak maliyeti düşürdüğü gibi çevre dostu verimli üretimi destekler.

Solucan Gübresi Fiyatı

kaliforniya solucan gübresi fiyatı satışı

kaliforniya solucan gübresi fiyatı satışı

50 TL

%100 ORJİNAL SOLUCAN GÜBRESİ

KENDİ ÜRETİM TESİSİMİZİN ÜRÜNLERİ

BELİRTİLEN FİYAT 25 KG’LIK TORBA FİYATIDIR

TONAJLI ALIMLARDA ÖZEL FİYAT HAZIRLANIR

Sipariş Vermek için Bizimle İrtibata Geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir