1 Hp 0,75 kW Güneş Enerjili Su Pompası

Bu yazımızda güneş enerjisi ile çalışan 1 hp dalgıç pompalar, güneş paneli ile çalışan pompalar, solar pompalar hakkında olacaktır.

1 HP dalgıç pompa fiyatları modelleri özellikleri markaları alarko coverco üstünel impo

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bu yazımızda 1 Hp 0,75 kW Güneş Enerjili Su Pompası Tarımsal Sulama Sistemi Fiyatı hakkında olacaktır. Solar Pompalar nasıl çalışır, Solar panel ile solar pompalar nasıl çalıştırılır? Güneş Panelleri tarımsal sulamada kullanılabilir mi?

Artan Mazot Maliyetleri ve Yüksek gelen Elektrik Faturaları üreticileri Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemlerine yöneltti. Bu nedenle üreticiler, daha az maliyetli olduğu ve sadece kurulum maliyeti ile 25 Yıl Ekonomik Ömre sahip olduğu için Güneş Paneli ile çalışan  Güneş Enerjili Sulama Sistemleri Kurmaya başladılar.

Güneş Paneli Fiyatları  + Güneş Paneli Fiyatları
Güneş Enerjisi İle Çalışan Pompa ( Solar Pompa) fiyatı

Güneş Enerjisi İle Çalışan Pompa ( Solar Pompa)

Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sisteminize Talibiz. 400 üzerinde Referansımız ve 11 yıllık tecrübemiz ile projelerinizi gerçekleştiriyoruz.

Ziraat Bankası ile yaptığımız anlaşmaya göre, Banka; Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri için Desteklemeli/Sübvansiyonlu düşük oranlı kredi imkanı sunmaktadır.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

Güneş Enerjili Sulama Sisteminizi, Ziraat Bankası Sübvansiyonlu Kredisi ile Kuralım Maliyetin % 75 için düşük oranlı kredinizi 5 Yılda ödeyin.

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri hakkında bilgilendirme için videomuzu izleyebilirsiniz.  Sistem içeriğinin nelerden oluştuğunu sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca daha önce kurulum yaptığımız sistemlerin görsellerini de sayfamızda incelemenizi tavsiye ederiz.

  1 Hp 0,75 kW Güneş Enerjili Su Pompası Tarımsal Sulama Sistemi

İçindekiler

Güneş Enerjili Sulama Sistemi Faydası Nedir?

– Sadece Kurulum Maliyeti vardır. Extra bir bakım maliyeti yoktur. Mazot maliyeti ve Elektrik faturası gibi sürekli sürekli maliyet çıkarmaz.

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları

– Doğru ürünler ile iyi bir sistem kurmanız durumunda 25 Yıl Ekonomik Ömre Sahiptir.

– Türkiye iklimi ve enerji maliyetleri dikkate alındığında yatırım maliyetini 4,5 – 5 yılda çıkarmaktadır. Sistem maliyetini 5 yılda amorti eder.

– Sulama Dönemleri olan Nisan – Eylül Ayları arasında her gün kullanabilirsiniz. Sistemlerimiz, bulutlu havalarda dahi çalışmaktadır.

– Türkiye Coğrafi şartları düşünüldüğünde Günlük Kesintisiz olarak 9 saat kullanabilirsiniz.

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları

– Mevcutta bir pompanız var ise başka bir işleme/maliyete gerek olmaksızın güneş enerjili sulama sistemine dönüştürülebilir.

– Güneş Enerjili Sulama Sistemleri Kurulumunda kullanılan Güneş Panelleri için 10 Yıl Verimlilik Garantisi Veriyoruz. Ayrıca Kurulumunu yaptığımız sistemler için 2 YIL Servis Garantisi Sunuyoruz.

– Sürekli artan akaryakıt maliyetleri ve yüksek gelen elektrik faturaları göz önüne alındığında neden daha fazla para harcayasınız ki?

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

Güneş Enerjisi ile Çalışan pompalardan haberiniz var mı? Örneğin güneş doğduğunda solar pompa kuyunuzdan suyu çıkartıp pompalasa ve güneş batana kadar otomatik olarak devrede kalsa güzel olmaz mıydı? Bilginiz olsun Artık tarımsal sulamalarda güneş enerjili pompalar kullanılmaktadır.

BağEvi Güneş Enerjisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir