2017 Hayvancılık Hibeleri

2017 hayvancılık hibeleri, 2017 Küçükbaş Hayvancılık Hibe, 2017 büyükbaş Hayvancılık Hibe,Tarim Ve Hayvancilik Destekleri,devlet destekli hayvancılık kredisi nasıl alınır,büyükbaş hayvan hibe kredisi şartları,hayvan desteklemeleri ne zaman verilecek,hayvancılık teşvikleri hangi illere veriliyor,büyükbaş hayvancılık yapmak istiyorum,hibe destekleri sorgulama,kosgeb hayvancılık,hayvancılık projeleri

Tarim Ve Hayvancilik Destekleri

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Büyükbaş Hayvan Hibe Kredisi Şartları

Sıfırdan hayvancılık yapmak isteyen veya hayvan sayısını artırmak isteyen vatandaşlarımız için büyükbaş hayvan hibe kredisi şartları aşağıdaki gibidir. KOSGEB kredi, TKDK ve Devlet bankalarının sağlamış oldukları hibe kredive faizsiz kredi imkanlarından faydalanmak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki şartlar dahilinde hibe ve faizsiz kredi imkanlarından faydalanabilirler. Devlet hayvan hibe kredisi ve desteklerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız alacakları hayvanın niteliğine dikkat etmeleri ve yapmış oldukları harcamaların faturalarını saklamalarını önemle duyururuz. Lütfen daha ayrıntılı olarak büyükbaş hayvan hibe kredisi şartları hakkında bilgi almak için anlaşmalı olduğumuz bankalar ile iletişim kurunuz.

Hayvancılık KOSGEB Hibe Kredi

KOSGEB ülke ekonomisinin canlı kalması ve her kesimden vatandaşa istihdam sağlanması amacı ile bir çok hibe kredi imkanları sağlamaktadır. Hayvancılık ‘da KOSGEB tarafından destelenen sektörlerin içinde NACE Rev Kodu 10 Gıda Ürünlerin İmalatı başlığı altında desteklenmektedir. KOSGEB ‘in Hayvancılık hibe kredisi imkanları kurmuş olduğunuz işletme giderleri için geçerlidir. Hayvancılık sektörüne girmek isteyen girişimcilerimiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitime katılmaları halinde aşağıdaki hibe kredi imkanlarında faydalanabilirler.

Büyükbaş Hayvan Hibe Kredisi Şartları

Büyükbaş Hayvan Hibe Kredisi Şartları

Yukarıdaki kosgeb destekerleri tablosu incelendiğinde hayvancılık hibe kredisi için T.C. Devletinin işletmenin ilk kuruluş masrafları için 3 bin TL alacakları alet, edevat, ve ekipmanlar için 15 bin TL işletmenin destelenmesi için 12 bin TL toplamda 30 bin TL geri ödemesiz olarak verdiğini göreceksiniz. KOSGEB Devlet hayvan hibe kredisi imkanlarından faydalanmak isteyen vatandaşlarımız lütfen sitemizde yer alan kosgeb destekleri Girişimcilik Destek Programını incelesinler.

Devlet Bankası Büyükbaş Hayvan Kredisi Şartları

Hayvancılık yapmak isteyen vatandaşlarımız T.C. Ziraat Bankasına başvurmaları halinde Büyükbaş Hayvan Hibe Kredisi Şartları hakkında geniş bilgi alabilirler. Başlıklar altında Büyükbaş Hayvan Hibe Kredisi Şartları belirtmek gerekir ise;

  1. Devlet destekleri alınacak olan büyükbaş hayvanın mutlaka Türkvet’ e kayıtlı olması gerekmektedir.
  2. Büyükbaş hayvanın en fazla bir kere doğum yapmış olması
  3. 36 Aylık ‘dan büyük olmaması
  4. Alınacak olan büyükbaş eğer ki manda ise 48 aydan büyük olmaması ve bir kere doğum yapmış olması
  5. Büyükbaş cinsinin holstein siyah ve alaca veyahutta brownsiwis, simenta, jersey

Olması gerekmektedir.

Devlet Hayvancılık Giderleri Destekleri

KOSGEB kredi imkanlarından faydalanmadan ziraat bankasına başvurmanız taktirde yapmış olduğunuz giderleri kredilendirebilir siniz. Yalnız Ziraat Bankasına yapılacak olan hayvancılık giderleri için giderler düşük faizli veya oranına göre faizsiz desteklerden ibaret olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Ayrıntılı ve geniş bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Hibe Büyükbaş Hayvan Kredisi

Kırsal alanda ( köy, mera, yayla, vb. ) yapacağınız büyükbaş süt hayvancılığı veya etçil hayvan yetiştiriciliği için alacağınız canlı büyükbaş ( inek, dana, düve, manda vb. ) hayvanlar için TKDK dan hibe kredi alabilirsiniz. IPARD programı kapsamında 2020 yılına kadar verilmesi planlanan hibe büyükbaş hayvan kredisi imkanlarından faydalanabilmeniz için ilk olarak kurumca desteklenen illere bağlı kırsal alanlarda hayvancılık yapmanız icap etmektedir. Desteklenen illerde desteklenen sektörlerde yapacağınız büyükbaş hayvancılık için TKDK den yapılan hibe çağrı ilanlarından sonra başvuru yaparak teşviklerden sizlerde yararlanabilirsiniz. Kurum adres ve iletişim numaralarını BURADAN bulabilir, e-postanızı buraya kayıt ederek hibe çağrılarından anında haberdar olabilirsiniz..!

Büyükbaş Hayvancılık Giderleri

Her sektörde olduğu gibi büyükbaş hayvancılığında belli bir maliyeti vardır. Sizler için hazırladığımız videoyu izleyerek maliyetler hakkında bilgi alabilir ve maliyetlerinizi daha düşük sevilere çekebilirsiniz. Videomuzu izlemek için lütfen burayı tıklayınız.

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

  1. Isitan Kent dedi ki:

    Rüzgar enerjisi sistemleri maliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir