2019 Hayvancılık Hibeleri

2019 hayvancılık hibeleri, 2019 Küçükbaş Hayvancılık Hibe, 2019 büyükbaş Hayvancılık Hibe,Tarim Ve Hayvancilik Destekleri,devlet destekli hayvancılık kredisi nasıl alınır,büyükbaş hayvan hibe kredisi şartları,hayvan desteklemeleri ne zaman verilecek,hayvancılık teşvikleri hangi illere veriliyor,büyükbaş hayvancılık yapmak istiyorum,hibe destekleri sorgulama,kosgeb hayvancılık,hayvancılık projeleri

Tarim Ve Hayvancilik Destekleri

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Büyükbaş Hayvan Hibe Kredisi Şartları

Sıfırdan hayvancılık yapmak isteyen veya hayvan sayısını artırmak isteyen vatandaşlarımız için büyükbaş hayvan hibe kredisi şartları aşağıdaki gibidir. KOSGEB kredi, TKDK ve Devlet bankalarının sağlamış oldukları hibe kredive faizsiz kredi imkanlarından faydalanmak isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki şartlar dahilinde hibe ve faizsiz kredi imkanlarından faydalanabilirler.

Güneş Paneli Fiyatları  +Güneş Paneli Fiyatları

Devlet hayvan hibe kredisi ve desteklerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız alacakları hayvanın niteliğine dikkat etmeleri ve yapmış oldukları harcamaların faturalarını saklamalarını önemle duyururuz. Lütfen daha ayrıntılı olarak büyükbaş hayvan hibe kredisi şartları hakkında bilgi almak için anlaşmalı olduğumuz bankalar ile iletişim kurunuz.

Hayvancılık KOSGEB Hibe Kredi

KOSGEB ülke ekonomisinin canlı kalması ve her kesimden vatandaşa istihdam sağlanması amacı ile bir çok hibe kredi imkanları sağlamaktadır. Hayvancılık ‘da KOSGEB tarafından destelenen sektörlerin içinde NACE Rev Kodu 10 Gıda Ürünlerin İmalatı başlığı altında desteklenmektedir. KOSGEB ‘in Hayvancılık hibe kredisi imkanları kurmuş olduğunuz işletme giderleri için geçerlidir. Hayvancılık sektörüne girmek isteyen girişimcilerimiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitime katılmaları halinde aşağıdaki hibe kredi imkanlarında faydalanabilirler.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

 

Büyükbaş Hayvan Hibe Kredisi Şartları

Yukarıdaki kosgeb destekerleri tablosu incelendiğinde hayvancılık hibe kredisi için T.C. Devletinin işletmenin ilk kuruluş masrafları için 3 bin TL alacakları alet, edevat, ve ekipmanlar için 15 bin TL işletmenin destelenmesi için 12 bin TL toplamda 30 bin TL geri ödemesiz olarak verdiğini göreceksiniz. KOSGEB Devlet hayvan hibe kredisi imkanlarından faydalanmak isteyen vatandaşlarımız lütfen sitemizde yer alan kosgeb destekleri Girişimcilik Destek Programını incelesinler.

İnverter Fiyatları +İnverter Fiyatları

Devlet Bankası Büyükbaş Hayvan Kredisi Şartları

Hayvancılık yapmak isteyen vatandaşlarımız T.C. Ziraat Bankasına başvurmaları halinde Büyükbaş Hayvan Hibe Kredisi Şartları hakkında geniş bilgi alabilirler. Başlıklar altında Büyükbaş Hayvan Hibe Kredisi Şartları belirtmek gerekir ise;

  1. Devlet destekleri alınacak olan büyükbaş hayvanın mutlaka Türkvet’ e kayıtlı olması gerekmektedir.
  2. Büyükbaş hayvanın en fazla bir kere doğum yapmış olması
  3. 36 Aylık ‘dan büyük olmaması
  4. Alınacak olan büyükbaş eğer ki manda ise 48 aydan büyük olmaması ve bir kere doğum yapmış olması
  5. Büyükbaş cinsinin holstein siyah ve alaca veyahutta brownsiwis, simenta, jersey

Olması gerekmektedir.

Devlet Hayvancılık Giderleri Destekleri

KOSGEB kredi imkanlarından faydalanmadan ziraat bankasına başvurmanız taktirde yapmış olduğunuz giderleri kredilendirebilir siniz. Yalnız Ziraat Bankasına yapılacak olan hayvancılık giderleri için giderler düşük faizli veya oranına göre faizsiz desteklerden ibaret olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Ayrıntılı ve geniş bilgi almak için lütfen burayı tıklayınız.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Hibe Büyükbaş Hayvan Kredisi

Kırsal alanda ( köy, mera, yayla, vb. ) yapacağınız büyükbaş süt hayvancılığı veya etçil hayvan yetiştiriciliği için alacağınız canlı büyükbaş ( inek, dana, düve, manda vb. ) hayvanlar için TKDK dan hibe kredi alabilirsiniz. IPARD programı kapsamında 2020 yılına kadar verilmesi planlanan hibe büyükbaş hayvan kredisi imkanlarından faydalanabilmeniz için ilk olarak kurumca desteklenen illere bağlı kırsal alanlarda hayvancılık yapmanız icap etmektedir.

Jel Akü Fiyatları +Jel Akü Fiyatları

Desteklenen illerde desteklenen sektörlerde yapacağınız büyükbaş hayvancılık için TKDK den yapılan hibe çağrı ilanlarından sonra başvuru yaparak teşviklerden sizlerde yararlanabilirsiniz. Kurum adres ve iletişim numaralarını BURADAN bulabilir, e-postanızı buraya kayıt ederek hibe çağrılarından anında haberdar olabilirsiniz..!

Büyükbaş Hayvancılık Giderleri

Her sektörde olduğu gibi büyükbaş hayvancılığında belli bir maliyeti vardır. Sizler için hazırladığımız videoyu izleyerek maliyetler hakkında bilgi alabilir ve maliyetlerinizi daha düşük sevilere çekebilirsiniz. Videomuzu izlemek için lütfen burayı tıklayınız.

Bu yazımızda 265 watt güneş paneli fiyatları ve 265 watt solar panel özellikleri, 265 watt güneş enerjisi maliyeti , kurulumu, montajı  hakkında olacaktır.

Şarj Kontrol Cihazı +Solar Kablo

Bu sayfamızda  Solar Güneş panelleri hakkında güneş panelleri özellikleri ve güneş panelleri fiyatları bulabilirsiniz.

Güneş Paneli Nedir Nasıl Çalışır

Güneş Paneli, güneş paneli üzerinde yer alan silikon hücreleri sayesinde üstüne düşen güneş “ışınlarını” elektrik enerjisine çevirmektedir. Güneş panelleri modüler yapıya sahiptirler. Güneş Panel yüzey alanına düşen güneş “ışınımı” her bir silikon hücre içinde elektrik enerjisine dönüştürülür, her bir güneş panel hücresi bir sonraki güneş panelihücresine bağlı olduğu için üretilen enerji katlanarak artmaktadır. Dolayısı ile bir güneş paneli verimi kaç adet hücre barındırdığına, hücrelerin verimine bağlıdır. Güneş paneli üstüne güneş ışınım güneş paneli içerisinde doğru akım (DC) meydana gelmeye başlar. Dolayısı ile güneş panelleri Doğru akım ( DC ) enerji üretirler.

BağEvi Güneş Enerjisi

Güneş Paneli Fiyatları

Güneş panel fiyatları farklılık gösterir. Çünkü Güneş Panelleri nin kaç watt enerji ürettiği, güneş panelleri verimliliğigüneş panelleri silikon hücre sayısıgüneş paneli açık voltajı; güneş panelleri fiyatlarını belirlemektedir. Sitemizde 150 watt güneş paneli fiyatı,165 watt güneş paneli fiyatı, 250 watt güneş paneli fiyatı, 265 watt güneş paneli fiyatı, 270 watt güneş paneli fiyatı, 280 watt güneş paneli fiyatı,300 watt güneş paneli fiyatı,310 watt güneş paneli fiyatı,500 watt güneş paneli fiyatı bulabilirsiniz.

Güneş Paneli

165 watt, 250 watt, 265 watt, 270 watt,275 watt,280watt,300 watt,310 watt,güneş paneli fiyatları

165 watt, 250 watt, 265 watt, 270 watt,275 watt,280watt,300 watt,310 watt,güneş paneli fiyatları

Güneş Paneli Fiyatları

Monokristal Güneş Paneli Fiyatları

100 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

130 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

180 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

290 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

315 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları

360 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

Polikristal Güneş Paneli Fiyatları

100 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

165 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

265 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

275 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

320 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

Örnek 10 Kw Çatı Üzeri Ges Projesi
Kurulum Yapılacak Villa Karşıdan Görünümü


Villa Çatısı; Güneş Panelleri için Panel Sehpası Yapılacak zemin

 

Panel Sehpası Yapılacak zemin sağlam olmak zorunda. Avşa adasında Rüzgar Eksik olmuyor. Güneş Panelleri sehpasını binaya montajı başladı.

Güneş Panel Sehpası kurulumu tamamlandı. Antipas ve epoksi boya uygulaması yapılıyor.

 

Güneş Panel Sehpası boyama işlemi tamamlandı.

Güneş Panelleri, Güneş panel sehpasına montajı başlandı.39 Adet 260 Watt Poly Kristal Güneş Paneli kuruluma hazır

Güneş panel montajı tüm hızı ile devam ediyor.

Güneş Panellerinden maksimum verim alabilmek amacıyla Güneş panelleri belirli bir derecede Güney yönlü olarak montajı yapılır.

Güneş panelleri doğru montaj uygulaması ile uzun yıllar (25 yıl) enerji üretebilir.

 

Güneş Panelleri ve montajı nizami olmak zorundadır. Güneş panel sehpasına dört bir yanından montaj işlemi tamamlandı.

 

Resimden de görüleceği üzere sağlamlık ön planda olmalı. Aksi halde rüzgara karşı mukavemet gösteremeyen güneş panel sehpası ve paneller yerlerinden çıkabilir, kırılabilir.

Güneş Paneli sehpası kuruldu, panel montajları tamamlandı.

 

Villa tesisatına giden kablolar.

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Arayınız

POWER ENERJİ

info@powerenerji.com

0532 745 27 63

 

 

Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

  1. Isitan Kent dedi ki:

    Rüzgar enerjisi sistemleri maliyetleri hakkında bilgi verir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir