280 Watt Solar Güneş Paneli Fiyatı

280 Watt Solar Güneş Paneli fiyatı ve özellikleri, 280 watt elektrik paneli ölçüleri nedir? 280 watt güneş enerjisi paneli neleri çalıştırır gibi sorulara cevap veriyoruz.

280watt Solar Güneş Paneli Fiyatı

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bu yazımız 280 Watt Solar Güneş Paneli Fiyatı ve özellikleri hakkında olacaktır. 280 Watt güneş enerjisi paneli Monokristal ve Polikristal olmak üzere farklı fiyatlar üzerinden e-mağazamız satis.powerenerji.com da  satılmakta dır.

Yüksek verimliliğe sahip 280 watt güneş panelleri ile On grid yani şebeke bağlantılı enerji sistemleri, off grid yani şebekeden bağımsız akülü sistemler veya tarımsal amaçlı güneş enerjili sulama sistemleri projelerinde kullanabilirsiniz.

Güneş Paneli Fiyatları + Güneş Paneli Fiyatları

280 watt güneş enerji paneli  fiyat bilgisi ve teknik özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

280 Watt Solar Güneş Paneli Fiyatı

280 Watt Solar Güneş Paneli Fiyatı ve teknik özellikleri aşağıdaki gibi dir.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

280 Watt Güneş Paneli Fiyatları : 685 TL – 790 TL arasında dır.

Ürün Tanımı
Ürün Kodu : LXR-280P
Marka : LEXRON
Sertifikalar : CE, IEC
Elektriksel Özellikler
Güç : 280W
Hücre Sayısı : 60
Açık Devre Voltajı (Voc) : 37,60V
Maks. Voltaj (Vmp) : 31.10V
Kısa Devre Akımı (Isc) : 9.43A
Maks. Akım (Imp) : 9.00A
Maks. Sistem Voltajı : 1000V
Mekanik Özellikler
Modül Ölçüleri : 1640*990*35
Ağırlık : 19kg
Standart Test Koşulları: Am=1.5 E=1000W/m2 Tc=25℃

Günecel güneş paneli fiyatları için e-mağazamız https://satis.powerenerji.com/ ziyaret edebilirsiniz.

280 Watt Güneş Paneli Ölçüleri Ebatları Nedir?

280 Watt Güneş Paneli Ölçüleri 165 cm x 100 cm dir.

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları

280 Watt Güneş Paneli Ağırlığı 19 kg dir.

280 Watt Solar Güneş Paneli Neleri Çalıştırır?

280 Watt Güneş Paneli açık voltajı 37.8 volt tur. Dolayısı ile tek başına doğrudan elektrikli cihazların çalışmasında kullanılamaz.

Akülü Güneş Enerjisi Sistemleri: 280 Watt güneş paneli 24 volt çıkış verir bu nedenle 24 volt şarj kontrol cihazı kullanmanız gerekmektedir.

On Grid Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi: 280 watt güneş paneli  şebeke uyumlu enerji sistemlerinde kullanabilirsiniz. Evinizin ihtiyacı olan enerjiyi 280 watt güneş paneli grupları ile elde edebilirsiniz. 280 watt güneş paneli on grid yani çatı solar elektrik enerji sistemleri için uygundur.

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları

Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri: 280 watt Güneş Panelleri güneş enerjili sulama sistemlerinde kullanılabilir. Pompanın elektrik tüketim değerine göre kullanılacak 280 watt elektrik paneli sayısına göre tarımsal amaçlı sulamaları güneş panellerinin ürettiği elektrik ile yapabilirsiniz.

Solar Panel Çeşitleri Nelerdir?

Solar Panel çeşitleri aşağıda listelenmiştir. Daha önce bilmediğiniz solar enerji panelleri ile ilgili kavramları öğrenebilirsiniz.

Solar güneş Enerji Panel Fiyatı

Solar Enerji Panel Fiyatı

Monokristal Panel :

Monokrsital Solar Enerji Paneli Nedir? Monokristal saf silikondan üretilen güneş hücreleri, aynı zamanda tek-kristal silisyum olarak adlandırılan, kolayca tanınabilir bir dış bir görünüme sahiptir. Monokristal hücreler siyaha yakın koyu renklidir. En verimli panel türüdür.

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

Perc Monokristal Solar Enerji Paneli ise enerji verimliliği daha da arttırılmış fotovoltaik güneş paneli çeşiti dir. Monokrsital Solar Enerji Paneli fiyatı  e-mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

Monokrsital Solar Enerji Paneli fiyatı

Monokrsital Solar Enerji Paneli fiyatı

Polikristal Panel:

Polikristal Solar Enerji Paneli Nedir? Polikristal silikondan üretilen hücreler, aynı zamanda çoklu-kristal silisyum olarak adlandırılır. Dikdörtgen hücrelerden oluşur, Polikristal hücre renkleri mavidir. Verimli panellerdir. Türkiye Ges sahalarında polikristal ürünler tercih edilmektedir.

Polikristal Solar Enerji Paneli fiyatı  e-mağazamızdan inceleyebilirsiniz.

BağEvi Güneş Enerjisi
Polikristal Solar Enerji Paneli fiyatı

Polikristal Solar Enerji Paneli fiyatı

Esnek Panel:

Esnek Solar Enerji Paneli Nedir? İşlevi gereği esnek alanlarda elektrik üretimi için üretilen panellerdir. Daha çok karavan, tekne, yat, kotra gibi araçlarda kullanılır. Verimliliği nispeten düşük tür.

Esnek Solar Enerji Paneli Fiyatları diğer güneş panelleri fiyatlarına nazaran daha yüksektir. Esnek güneş panelleri Karavan veya bina yüzey alanlarında kullanılır.

Yarı Esnek :

Yarı Esnek Solar Enerji Paneli Nedir? Yarı Esnek Solar Enerji Paneli Nedir? Tam esnekliğe sahip olmasa da belirli bir derece esnekliğe sahip olan panellere verilen addır. Düşük verimlidir.

İnce Film Güneş Paneli:

İnce Film Solar Enerji Paneli Nedir? Hafif yapısı ve kolay montaj olabilmesi nedeniyle bu ürün tercih edilir. Çok verimli değildir. Bu paneller için daha fazla alana ihtiyaç vardır. Bu ürün verimlilik bakımından orta sekment yer alır.

Saydam Güneş Paneli:

Saydam  Solar Enerji Paneli Nedir? Şeffaf yani ışığı arka tarafa geçirmesi nedeniyle bina yüzeylerinde, ve bina camları için üretien paneller dir.

Güneş Paneli Kiremiti:

Solar Enerji Paneli Kiremit Nedir? Bina çatılarında hem binayı dış etkenlerden korumak hem de kiremit üzerinde yer alan hücreler ile elektrik üretmek için kullanılan ürün dür. Arge aşamasında olan Güneş Paneli fiyatı oldukça yüksekti.

Güneş Enerjisi Paneli Kiremit ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.powerenerji.com/kiremit-gunes-paneli-solar-tiles-ozellikleri-ve-fiyati.html sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Güneş Enerjisi Paneli Kiremit

Güneş Enerjisi Paneli Kiremit

HalfCut (Half-Cut) Güneş Paneli:

Half Cut Enerji Paneli Nedir? Standart Solar Panel hücreyi ikiye kesilmesi ile elde edilen ve verimliliği amaçlayan panel çeşidi dir.

Half Cut Enerji Paneli Fiyatları diğer güneş panelleri fiyatları ile kıyaslandığında daha yüksektir. Halfcut (Half cut) güneş enerjisi paneli görüntüsü aşağıdaki panel hücreleri gibi ikiye bölünmüş solar hücrelerden oluşur.

halfcut (Half cut) güneş enerjisi paneli fiyatı

halfcut (Half cut) güneş enerjisi paneli nedir fiyatı kaç tl

Perc Hücre Solar Panel:

Perc Monokristal Solar Enerji Paneli Nedir? Perch hücre güneş panellerinin amacı, güneş ışınımından maxsimum yararlanmak ve elektrik enerjisine dönüştürmek için geliştirilen hücre verimlilik arttırma teknolojisidir.

Perc Monokristal Solar Enerji Paneli Fiyatları panel verimliliği nedeniyle yüksektir.

PERC-Cell-Technology-perc-nedir-ne-demek-ozellikleri-teknoloji-hucre-gunes-paneli-fiyati-solar

PERC-Cell-Technology-perc-nedir-ne-demek-ozellikleri-teknoloji-hucre-gunes-paneli-fiyati-solar

Solar Panel Verimliliği Nedir?

Solar Enerji Paneli Verimliliği Ne demektir? Verimlilik, güneş panel yüzey alanına düşen ışınımın % yüzde olarak ne kadarının elektrik enerjisine dönüştürüleceği ile alakalıdır. Örneğin Bu oran Polikristal için % 18, monokristal için %24 seviyelerindedir.

POWER ENERJİ

info@powerenerji.com

Tel & Whatsapp: 0532 745 27 63

 1. Cevat dedi ki:

  Gūneş enerzi paneli takdirmak isdiyom evime 140 metre kare evim
  Mūsdakil yaz kiş kulana bilir durumda
  Isdiyom evimin çatisi mūsait yer var
  Geri dönūşūmlū fiyati nekadardir
  Akū lū fiyati nekadara mal olur bana
  Evimin būtūn eletdirigini karşilayacak şekilde bitiş çalişir durumda bana bir fiyat verin saygilarimi arz ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir