1 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama Sistemi Fiyatı

Soru & CevapCategory: Güneş Enerjili Sulama1 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama Sistemi Fiyatı
POWER ENERJİ Staff asked 5 sene ago

1 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama Sistemi Maliyeti Fiyatı

1 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama Sistemi Fiyatı

1 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama Sistemi Fiyatı

1 Hp (Beygir) Güneş Enerjili Sulama Sistemi ; Güneş Paneli, Solar Pompa Sürücü İnverteri, 1 Hp (Beygir) Dalgıç Pompa ve Güneş Panelleri için Konstrüksiyon (Güneş Paneli Sehpası) ile kurulur.

Güneş Paneli Fiyatları  + Güneş Paneli Fiyatları

Artan Mazot Maliyetleri ve Yüksek gelen Elektrik Faturaları üreticileri Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemlerine yöneltti. Bu nedenle üreticiler, daha az maliyetli olduğu ve sadece kurulum maliyeti ile 25 Yıl Ekonomik Ömre sahip olduğu için Güneş Paneli ile çalışan  Güneş Enerjili Sulama Sistemleri Kurmaya başladılar.

Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sisteminize Talibiz. 400 üzerinde Referansımız ve 11 yıllık tecrübemiz ile projelerinizi gerçekleştiriyoruz.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

Ziraat Bankası ile yaptığımız anlaşmaya göre, Banka; Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri için Desteklemeli/Sübvansiyonlu düşük oranlı kredi imkanı sunmaktadır.

Güneş Enerjili Sulama Sisteminizi, Ziraat Bankası Sübvansiyonlu Kredisi ile Kuralım Maliyetin % 75 için düşük oranlı kredinizi 5 Yılda ödeyin.

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri hakkında bilgilendirme için videomuzu izleyebilirsiniz.  Sistem içeriğinin nelerden oluştuğunu sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca daha önce kurulum yaptığımız sistemlerin görsellerini de sayfamızda incelemenizi tavsiye ederiz.

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları

    Güneş Enerjili Sulama Sistemi Size Ne Sağlar?

– Sadece Kurulum Maliyeti vardır. Extra bir bakım maliyeti yoktur. Mazot maliyeti ve Elektrik faturası gibi sürekli sürekli maliyet çıkarmaz.

– Doğru ürünler ile iyi bir sistem kurmanız durumunda 25 Yıl Ekonomik Ömre Sahiptir.

– Türkiye iklimi ve enerji maliyetleri dikkate alındığında yatırım maliyetini 4,5 – 5 yılda çıkarmaktadır. Sistem maliyetini 5 yılda amorti eder.

– Sulama Dönemleri olan Nisan – Eylül Ayları arasında her gün kullanabilirsiniz. Sistemlerimiz, bulutlu havalarda dahi çalışmaktadır.

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları

– Türkiye Coğrafi şartları düşünüldüğünde Günlük Kesintisiz olarak 9 saat kullanabilirsiniz.

– Mevcutta bir pompanız var ise başka bir işleme/maliyete gerek olmaksızın güneş enerjili sulama sistemine dönüştürülebilir.

– Güneş Enerjili Sulama Sistemleri Kurulumunda kullanılan Güneş Panelleri için 10 Yıl Verimlilik Garantisi Veriyoruz. Ayrıca Kurulumunu yaptığımız sistemler için 2 YIL Servis Garantisi Sunuyoruz.

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

– Sürekli artan akaryakıt maliyetleri ve yüksek gelen elektrik faturaları göz önüne alındığında neden daha fazla para harcayasınız ki?

Siz bu yazılarımızı okurken, biz başka diyarlarda susuz toprakları su ile buluşturuyor olacağız.

BağEvi Güneş Enerjisi