Güneş Enerjisi (Solar Enerji Güneş Paneli ile Elektrik Üretimi) Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

Soru & CevapCategory: Güneş EnerjisiGüneş Enerjisi (Solar Enerji Güneş Paneli ile Elektrik Üretimi) Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları
POWER ENERJİ Staff asked 5 sene ago

Güneş Enerjisi (Solar Enerji Güneş Paneli ile Elektrik Üretimi) Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları. Hangi bankalar Güneş paneli için kredi veriyor, kredi fazi oranları nedir?, yenilenebilir enerji kredisi veren kuruluşlar, lisansız güneş enerjisi elektrik üretimi kredisi, banka faiz oaranları, çatı üstü güneş enerjis sistemleri kredisi, alternatif enerji kredisi

solar panels installation

solar panels installation

Garanti Bankası Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Kredisi

Elektriğini güneş enerjisinden üreten KOBİ’lere destek Garanti’den.

Güneş Paneli Fiyatları  + Güneş Paneli Fiyatları

Güneş enerjisi tesis kurulumu ile 1 MW (megawatt) ve altında lisanssız elektrik üretimi projeleriniz için finansman desteği Garanti’den!

Güneş Enerjisi Kredisi ile, güneş enerjisinden lisanssız elektrik üretimi projelerinizin finansmanında uygun koşullar ve 2 yıla varan geri ödemesiz dönem fırsatından yararlanabilirsiniz. Kendi elektriğinizi üreterek, hem maliyetlerinizi düşürür hem de çevre dostu kaynak kullanımının yaygınlaşmasını desteklersiniz.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri
solar home energy systems

solar home energy systems

Lisanssız elektrik üretim projeleri, yasal düzenlemeler ile devlet tarafından da desteklenmektedir; üretilip kullanılmayan fazla elektrik için,  10 yıl süre ile belirlenen tarifeden ilgili görevli tedarik şirketi tarafından satın alım garantisi bulunmaktadır.

İş Bankası Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Kredisi

Kurulu gücü 1 MW (megawatt) ve altındaki güneş, rüzgar ve diğer yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı elektrik üretimi gerçekleştirmek isteyen işletmelere cazip koşullarla finansman desteği sunuyoruz.

Ülke ekonomisine katkı sağlayacak, çevre dostu yatırımların finansmanı için tasarlanan Lisanssız Elektrik Üretim Kredisi ile yatırım tutarının %70’inin, 1 yılı ana para geri ödemesiz olmak üzere azami 10 yıl vadede, Türk Lirası veya yabancı para cinsinden kredilendirilmesini sağlıyoruz.

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları
Solar energy wallpaper POWER ENERJİ satis.powerenerji.com

Solar energy wallpaper POWER ENERJİ satis.powerenerji.com

Türkiye İş Bankası, ülke ekonomisini destekleme yönünde yeni bir krediye imza atıyor. Banka, hayata geçirdiği İş’te Güneş Kredisi’yle öz tüketim amaçlı çatı GES (güneş enerjisi santrali) yatırımları için cazip koşullarda finansman desteği sunuyor.

Yatırımcılar, İş’te Güneş Kredisi ile azami 1 yıl anapara geri ödemesiz, 10 yıla varan vadelerde TL, USD veya EURO cinsinden kullanım gerçekleştirebilecek; esnek veya fatura öder gibi aylık eşit taksitlerle geri ödeme yapabilecekler.

Home solar energy solar panel -POWER ENERJİ satis.powerenerji.com

Home solar energy solar panel -POWER ENERJİ satis.powerenerji.com

Avantajları:

•Lisanssız elektrik üretim projeleri, yasal düzenlemelerle desteklenerek lisans alma ve şirket kurma yükümlülüğünden muaf tutuluyor.
•Çevre dostu bu tesisler, yatırımcılara kendi elektrik ihtiyaçlarını karşılarken maliyetlerini azaltma imkanı sunuyor.
•Üretilen elektriğin kullanılmayan kısmı için,  10 yıl süre ile belirlenen tarifeden ilgili elektrik şebeke işletmecisi tarafından satın alım garantisi veriliyor. Bu durum, yatırımcının ihtiyacı kadar elektrik üretmesinin yanı sıra ihtiyaç fazlası üretimini şebeke işletmecisine satarak gelir elde etmesine olanak tanıyor.

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları
solar energy wallpaper free stock

solar energy wallpaper free stock

Koşul ve Notlar:

•Kredi kullandırımı öncesinde şebeke işletmecisiyle imzalanan anlaşmalar başta olmak üzere lisanssız enerji projeleri ile ilgili alınması gereken tüm yasal onay/izinlere ilişkin belgeler ve tesisin sigortalandığını gösteren poliçe  Bankamıza ibraz edilmelidir.

Ziraat Bankası Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Kredisi

Ziraat Bankası Güneş Enerjili Tarımsal Sulama sistemleri için sistem maliyetinin %75 için güneş enerjisi elektrik üretimi kredisi vermektedir.

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

POWER ENERJİ

info@powerenerji.com

 

BağEvi Güneş Enerjisi