Akıllı Telefon Telefon Şarj Süresini Uzatma Yöntemleri

akıllı telefon şarj süresi uzatma programı,en yüksek bataryalı akıllı telefon,telefonun pil ömrü nasıl uzatılır,pil ömrünü uzatmak için,telefon pil ömrü nasıl uzatılır,iphone şarj süresi uzatma,akıllı telefon şarj etme süresi,akıllı telefon batarya ömrü uzatma,akıllı telefonlar nasıl şarj edilmeli,akıllı telefon batarya ömrü,akıllı telefon şarj etme süresi,en güçlü bataryaya sahip akıllı telefon,bataryası en iyi telefon,en uzun batarya ömürlü telefon 2015,en güçlü batarya hangi telefonda,hızlı şarj etme

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Akıllı Telefon Telefon Şarj Süresini Uzatma Yöntemleri

Akıllı telefon şarj süresi uzatma programı,en yüksek bataryalı akıllı telefon,telefonun pil ömrü nasıl uzatılır,pil ömrünü uzatmak için,telefon pil ömrü nasıl uzatılır,iphone şarj süresi uzatma,akıllı telefon şarj etme süresi,akıllı telefon batarya ömrü uzatma,akıllı telefonlar nasıl şarj edilmeli,akıllı telefon batarya ömrü,akıllı telefon şarj etme süresi,en güçlü bataryaya sahip akıllı telefon,bataryası en iyi telefon,en uzun batarya ömürlü telefon 2015,en güçlü batarya hangi telefonda,hızlı şarj etme

Günümüzde çocukların bile ellerinden düşürmediği hemen her insanda bulunan akıllı telefonlar iyi olmasına iyi yalnız şarjın belli saatler diliminde çalışması en yakınılan konulardandır. Şarjın  bitmesi sorununa teknoloji henüz çözüm bulamamış olsa da idare edilebilecek şarjı uzatma metotlar bulunmaktadır. Bu metotlar çok iç açıcı olmasa da dediğimiz gibi bir kaç saat şarjın dayanma süresini uzatabilmektedir.Telefonların şarjı yüzde sıfır olmadan şarja takılmamalı bilgisi günümüzde çürütülmüş bir bilgidir. Yüzde kırktayken şarja taktığınızda telefonunuzun şarjının daha uzun gittiğini göreceksiniz.

 Telefonunuzun Şarj Ömrünü Artıracak Ayarlar

Yanlış bilinen bir diğer durumsa telefonu titreşime alınca şarjın daha uzun gideceği düşüncesidir. Aksine telefonunuzu titreşime almak daha hızlı enerji kaybına neden olmaktadır. Özellikle akıllıtelefon sahibiyseniz arka planda kalan uygulamaları kapatmanız gerekmektedir. Çünkü onlarda şarjın çabuk bitmesine sebep olmaktadır. Wifi nin kapalı olması önemli bir enerji azaltıcı yöntemdir. Açık olduğunda da wifi çok büyük dosyaları indirmemenizi öneririz. Telefonların GPS özelliğini kapattığınızda da şarjın dayanma süresini uzatmış olursunuz. Ayarlar kısmından bunu yapmak mümkün. Anlık olarak bulunduğunuz konumu algılamaya çalıştıran uygulamalar şarjı en çok tüketen uygulamalardır.

Ekran parlaklığını kısmak bir nebze olsun şarjın ömrünü yine uzatır. Telefona tuş kilidi ayarlamakla sadece güvenliği değil telefonunuzun şarjını da önemli ölçüde tasarrufa geçirmiş olursunuz. Çünkü ekran karardığında şarj yine çok gitmez. Telefonunuz kapanmak üzereyken uçak moduna aldığınızda tüm acil aramalardan faydalanma şansınız olacaktır.Sahillerde güneşte telefonunuzu bırakmak çok sakıncalıdır. Sıcak havalarda şarjın hızlı bitmesine sebep olur.

 Telefonunuzun Sarj Ömrünü Artıracak Uygulamalar

Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram gibi uygulamaların bildirimlerini kapatmanız sizin için avantajlı olacaktır. Çünkü bu uygulamalarda şarjı hızlı tüketmektedir.Ayrıca teknik açıdan telefonlarınızın şarjının ömrünü uzatmak içinse Android telefonlarınızın google play hesabından battery doctor uygulamasıyla da şarjın ömrünü uzatabilirsiniz. Ne kadar pil süresi kaldığını tahmin edip üç adımlı şarj yöntemi ile telefonunuzun daha uzun süreli şarja sahip olmasına yardımcı olur.DU Battery Saver uygulaması ise ikinci teknik uygulamadır. Ücretsiz bir uygulamadır. Telefonunuzun bataryasının ömrünü takvimlerle bilgi verici özelliğe sahiptir. Optimizasyon seçenekleriyle boş yere arka plan uygulamalarını engeller ve kapatır.

Bir diğer teknik yöntem adı Juice Defender‘dır. Güç tasarrufu sağlayan yine ücretsiz bir uygulamadır. Özel fonksiyonları ile otomatik olarak boş yere çalışan uygulamaları kapatıp şarjın uzamasını sağlıyor.Easy battery Saver de önemli uygulamalardan biridir şarj tasarrufu adına. Ücretsiz bir uygulama olan easy battery saver indirdiğinizde size beş seçenek sunmaktadır. Bunlar: normal mode general power saving mode intelligent power saving mode super power saving mode advanced customized mode. Siz bu seçeneklerden telefonunuza uygun olanını kullanıp şarjınızın ömrünü uzatabilirsiniz

Teknik olarak uygulanan son uygulama ise Battery Widget Reborn uygulamasıdır. Ücretsiz olan bu uygulama Android sistemde en popüler şarj ömrü uzatma yöntemidir. Android 2,3 sürümleri ve üzeri sürümlerde sorunsuzca uygulanabilmektedir. Mevcut bataryanın ne zaman tükeneceği hakkında bilgi vermektedir. Pilin kalan süresi ve sıcaklığı hakkında bilgi vermektedir. Ayrıca da arka plandan kalan uygulamaları otomatik olarak kapatmaktadır.

Bizler zaman geçirmek içi oyun oynamak için İnternette araştırma yapmak için sosyal paylaşım sitelerinde gezinmek için telefonlarımızda vakit harcıyoruz ve bütün bu vakitler telefonlarımızın şarjından çıkarak geri dönüş sağlıyor. Zaten bu uygulamalar şarjlarımızın çabuk tükenmesine sebep oluyor ve bizi mağdur durumda bırakıyor. Bu yüzden bahsetmiş olduğumuz teknik çözümler ve bizim kolayca yapabileceğimiz  çözümlerle hem istediklerimizi telefondan yönetmek hem de şarjın ömrünü uzatmak mümkün.

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir