Arıcı Güneş Enerjisi

Arıcılar için güneş paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi hazır solar sistemler nedir? nelerden oluşur? neleri çalıştırabilir. Örneğin televizyon, lamba, buz dolabı, bal süzme makinesi, telefon şarjı çalıştırabilir mi?

Arıcı güneş enerjisi

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Arıcı Güneş Enerjisi sistemi nedir? Maliyeti nedir? Kurulumu nasıl yapılır? Neleri çalıştırabilir. Örneğin Televizyon, mini buzdolabı, aydınlatma lamba, telefon şarjı ve bal süzme makinesi çalıştırmak için kaç watt güneş paneli gerekir?

Arıcılar, arı kovanları ile beraber araziye gittiğinde temel ihtiyaçları olan aydınlatma, telefon şarjı, buz dolabı çalıştırma ve televizyon izleme imkanlarını da beraberinde götürebilmeleri için arıcılar için solar güneş enerjisi hazır paket sistemler hazırladık.

Güneş Paneli Fiyatları + Güneş Paneli Fiyatları

Bu sayede doğada kaldığınız sürede bile enerjisiz elektriksiz kalmayın. Tekrar dönüşe geçtiğinizde portatif solar enerji sistemlerini de beraberinizde geri getirebilirsiniz.

aricilar icin gunes paneli

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

Arıcı Güneş Enerjisi

Solar Paket ( Akülü) Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemleri, Elektrik Enerjisinin hiç olmadığı yerlerde Güneş Paneli,  Şarj Kontrol Ünitesi, İnverter ve Batarya (Akü) kullanılarak 220 volt elektrik enerjisi elde edilmesidir. Bu sistemler, Bağ Evi, Yayla Evi,  Karavanlar, Tekneler,  Arıcılar, Gezginler, Yaylada – Dağda hayvan ağılları gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Artık Doğada olduğunuz zamanlar elektriksiz kalmayacaksınız. Mühendislik Hesaplamaları ile İhtiyacınız uygun olarak hazırladığımız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemleri, doğadayken sizi elektriksiz bırakmayacak.

arici gunes enerjisi

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları

Böylece Buzdolabı, Televizyon, Aydınlatma, Bilgisayar Şarjı ve Telefon Şarjı hatta Çamaşır Makinesi gibi cihazların elektrik ihtiyacını, Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemlerimiz ile sağlayabilirsiniz.

Doğadayken Eşinizle ve dostlarınızla kaliteli vakitler geçirebilmeniz amacıyla ihtiyacınıza uygun Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi çözümleri hazırladık.

Hazırladığımız çözümler / paketler cihazların elektrik tüketimleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. Paketlerimizi incelerken önce ihtiyacınızın neler olduğuna ( Çalıştırmak istediğiniz ürünlere) karar verin.

Arıcı Güneş Enerjisi Paketi

Arıcılar için hazırladığımız örnek arıcı güneş enerjisi elektrik üretimi solar paket sistem detayları aşağıdadır.

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları

300watt solar enerji sistemi Fiyat

Paket nelerden oluşur?

 •  Paket İçeriği:
   170 Watt Lexron  Güneş Paneli : 2 adet
   100 Ah Lexron  Jel Akü : 2 adet
   1200W Sinus Inverter (12V) : 1 Adet
   20 Amper Şarj Regülatörü : 1 Adet
   20mt Solar Kablo+T Branch+MC4

Paket neleri Çalıştırır?

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo
 • ÇALIŞTIRABİLECEĞİNİZ CİHAZLAR
   3 ADET LED AMPÜL (7W) : GÜNDE 8 SAAT
   1 ADET MİNİ BUZDOLABI (A++) : GÜNDE 24 SAAT
   1 ADET LED TV : GÜNDE 4 SAAT
   1 ADET UYDU CİHAZI : GÜNDE 4 SAAT
   CEP TELEFONU ŞARJI : SINIRSIZ

Arıcı Güneş Enerjisi Paketi Fiyatı Nedir?

Arıcılar için hazırladığımız solar enerji paketi fiyatı 15.730 TL dir. Dolar kuru sürekli değiştiği için güncel fiyat için https://satis.powerenerji.com/Aricilar-icin-gunes-enerjisi-elektrik-uretimi-paketi-300watt adresinden detayları öğrenebilirsiniz.

gunes enerjisi elektrik uretimi%20(3)

gunes enerjisi elektrik uretimi%20(1)

BağEvi Güneş Enerjisi

gunes enerjisi elektrik uretimi%20(4)

POWER ENERJİ

Tel & Whatsapp: 0532 745 27 63

info@powerenerji.com 

 1. Yaşar Gençer dedi ki:

  Arıcılık yapıyorum. Arıcı güneş enerjisi paketinin içeriği incelediğimde Paket ile neler çalıştırılır bilgisi haricinde 2 kw lik 3 faz enerji ile 1 saat kadar çalışacak paket tip su motoru çalıştırmak istiyorum. ( Çiçek fıskiyesini sulamada kullanacağım ) Bu konuda güneş enerji paketinin içerisine ne ve ne kadar para ilavesi olacaktır.
  Saygılarımla
  Yaşar Gençer

 2. YILDIRIM esentürk dedi ki:

  30 beygir derin kuyu pompası çalışacak.700m yukarıya suyu basacak. Güneş enerjisi. Yapımı, destek ve zb ödeme şeklinasıl.Manisa alaşehir. 05324353389.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir