Arıcılık Hibe Desteği 2021 Arıcılar için Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi

2021 Yılı Arıcılık hibe başvuruları başladı. Bu sayede güneş enerjisi elektrik üretimi için devlet hibe imkanı sunuyor. Teşvikler 22 ocakta başvurusu sona eriyor.

Arıcılık Hibe Destekleme 2021 Yılı Hibeleri Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Devlet Desteklemeleri Hibesi Başvurusu Solar Enerji Sistemleri

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Arıcılık Hibe Desteği 2021 Arıcılar için Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi ve ipek böcekçiliğine hibe desteği: Başvurular için son gün 22 Ocak ta bitiyor.

2021 Yılı Arıcılar Hibe Başvurular için son gün 22 Ocak. Bu tarihe kadar belgeleri Tarım ve Orman bakanlığına ait il merkezlerine veya ilçe merkezlerine teslim etmeleri gerekiyor.

Güneş Paneli Fiyatları + Güneş Paneli Fiyatları

Tarım ve Orman Bakanlığı, arıcılık projelerine yüzde 50,

kaz ve hindi yetiştiriciliği projelerine yüzde 75,

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

ipek böcekçiliği projelerine yüzde 100 hibe desteği sağlayacak. Başvurular için son gün 22 Ocak.

Arıcılık, ipek böcekçiliği ile kaz ve hindi yetiştiriciliğe hibe desteği verilecek. Kırsal alanlarda istihdamın geliştirilmesi, üretim ve kalitenin yükseltilmesi için yeni teknolojilerin kullanımının yaygınlaştırılarak modern işletmelerin kurulması ve makine, alet, ekipman alımına yönelik yatırımların desteklenmesi amaçlanıyor.

Hangi arıcılara hibe desteği verilecek?

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları

Arıcılık destekleme konuları, arı ürünleri üretiminde kullanılacak boş kovan, şurupluk, bal sağım çadırı, güneş paneli, makine, alet-ekipman ve seyyar arıcı barakası gibi malzemeleri kapsayacak. Destekten şu özelliklere sahip arıcılar yararlanabilecek:

Arıcılık Hibe Destekleme 2021 Yılı Hibeleri Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Devlet Desteklemeleri Hibesi Başvurusu Solar Enerji Sistemleri

Arıcılık Hibe Destekleme 2021 Yılı Hibeleri Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Devlet Desteklemeleri Hibesi Başvurusu Solar Enerji Sistemleri

Arıcılık Hibe Desteği 2021 Arıcılar için Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi

Arıcılar için Güneş Paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi hibe desteği uygulanacak. Bu kapsamda arıcılar doğaya gittiklerinde güneş enerji panelleri ile elektrik üretebilecekler.,

Solar Enerji Panelleri ile Üretilen enerji  aydınlatma, televizyon, buz dolabı gibi cihazları çalıştırabilecekler. Ayrıca güneş paneli ile telefon şarjı da yapmaları mümkün olacak.

Bal süzme makineleri güneş paneli ile çalıştırıp bal hasatı almaları

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları

Solar Paket ( Akülü) Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemleri, Elektrik Enerjisinin hiç olmadığı yerlerde Güneş Paneli,  Şarj Kontrol Ünitesi, İnverter ve Batarya (Akü) kullanılarak 220 volt elektrik enerjisi elde edilmesidir. Bu sistemler, Bağ Evi, Yayla Evi,  Karavanlar, Tekneler,  Arıcılar, Gezginler, Yaylada – Dağda hayvan ağılları gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Artık Doğada olduğunuz zamanlar elektriksiz kalmayacaksınız. Mühendislik Hesaplamaları ile İhtiyacınız uygun olarak hazırladığımız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemleri, doğadayken sizi elektriksiz bırakmayacak. Böylece Buzdolabı, Televizyon, Aydınlatma, Bilgisayar Şarjı ve Telefon Şarjı hatta Çamaşır Makinesi gibi cihazların elektrik ihtiyacını, Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemlerimiz ile sağlayabilirsiniz.

Doğadayken Eşinizle ve dostlarınızla kaliteli vakitler geçirebilmeniz amacıyla ihtiyacınıza uygun Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi çözümleri hazırladık.

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

Arıcılar için Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi Fiyatı

Güneş Panelleri doğaya rahatlıkla götürebilirsiniz. Sezon sonunda deponuza rahatlıkla geri getirebilirsiniz. Günecel Arıcılar için Güneş Paneli Fiyatı için tıklayınız. https://satis.powerenerji.com/monokristal-panel-bag-evi-karavan-solar-enerji-paketi-fiyati

 • Paket nelerden oluşur?

   Paket İçeriği:
   200 Watt Monokristal Lexron Güneş Paneli : 2 adet
   100 Ah  Lexron  Jel Akü  1500 cycle : 2 adet
   1Kva Tam Sinus İnverter (12V) : 1 Adet
   30 Amper Şarj Regülatörü : 1 Adet
   14mt Solar Kablo+2lü Branch+MC4
ÇALIŞTIRABİLECEĞİNİZ CİHAZLAR
 3 ADET LED AMPÜL (7W) : GÜNDE 8 SAAT
 1 ADET MİNİ BUZDOLABI (A+) : GÜNDE 24 SAAT
 1 ADET LED TV : GÜNDE 8 SAAT
 1 ADET UYDU CİHAZI : GÜNDE 8 SAAT
 CEP TELEFONU ŞARJI : SINIRSIZ

Arıcılar için Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi

BağEvi Güneş Enerjisi

POWER ENERJİ

Tel & Whatsapp:0532 745 27 63

Mail: info@powerenerji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir