Balkon Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi

Balkon tipi güneş paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi balkonda bir evin tüm elektrik ihtiyacı için elektrik üretme maliyeti fiyatı nedir? Balkonda solar enerji sistemleri ile elektrik üretiminde nelere dikkat edilir.

Balkon Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi devlete elektrik satma

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Balkon Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi Son zamanlarda yüksek gelene elektrik faturaları nedeniyle bir evin tüm elektrik ihtiyacı karşılamak için evlerinde veya apartmanlarda Balkonda güneş enerjisi ile Güneş Paneli Elektrik Üretimi yapak isteyen müşterilerimiz olmaktadır.  Bu nedenle balkon güneş paneli kurulumu, balkon güneş enerjisi, ev tipi güneş paneli elektrik üretimi Balkon tipi güneş enerjisi gibi konularda bilgiler vermek istiyoruz.

Günümüzde, en büyük enerji ihtiyaçlarımızdan biri elektrik enerjisidir. Elektrik enerjisini ev aletlerimizden teknoloji ürünlerimize, ısıtma ve soğutma ihtiyacımızdan otomobillere kadar hayatımızın her alanında tüketmekteyiz. Bizim amacımız enerji tasarrufu değil, enerji verimliliği sağlamaktır.

Güneş Paneli Fiyatları  + Güneş Paneli Fiyatları

Enerji verimliliği konusundaki en büyük adım ise bu elektriği kendi kendimize üretebilmektir. Power Solar Enerji Sistemleri sayesinde elektriğimizi evimizde, iş yerimizde, otelimizde veya üretim tesisimizde kendimiz üretmemiz mümkün.

Balkon Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi devlete elektrik satma

Balkon Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi devlete elektrik satma

Balkon Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi

İçindekiler

Balkon üzerinde güneş paneli kurulumu yaparak evin elektrik ihtiyacını üretmek istediğinizde Balkon tipi güneş enerjisi için şunlara dikkat etmelisiniz. Balkon tipi güneş enerjisi için;

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri
  • Balkonun yönü güney cepheli olmalıdır. Bu sayede maksimum verimlilikte solar paneller elektrik üretebilir.
  • Balkon alanı kısıtlı olacağı için yüksek verimli güneş enerjisi paneli kullanmanız gerekmektedir.
  • Balkona kurulacak güneş enerjisi paneli montajı çok iyi yapılmalıdır.  Aksi takdirde fırtınalı havalarda paneliniz yerinden çıkabilir.
Balkon Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi

Balkon Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi

Neden Güneş Enerjisi?

Neden güneş enerjisi sistemi kurmalısınız.

Çünkü doğaya saygılı, sürdürülebilir enerji.

Güneş enerjisi atık üretmeyen sürdürülebilir bir yenilenebilir enerji kaynağıdır.  Güneş enerjisi ile havayı kirletmeden, sessiz ve çevre dostu bir elektrik enerjisi elde edebilirsiniz.

Çünkü uzun ömürlü.

Güneş enerjisi paneli ile 25 yıla kadar yüksek verimlilik ile evinizin tüm enerji ihtiyacı için kendi elektriğinizi üretebilirsiniz.

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları

Balkon Tipi Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi Çünkü kazançlı.

Güneş enerji sistemleri sayesinde kendi elektriğinizi üretebilir ve elektrik tasarrufu sağlayabilir, hatta ihtiyaç fazlası elektriğinizi dağıtım şirketlerine satarak kâra geçebilirsiniz. Balkon tipi güneş enerjisi ile balkonda elektrik üretmek mümkün.

Güneş Enerji Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Güneş enerji sistemleri tüm çatılarda ve bina cephelerinde kullanılabilen esnek sistemlerdir. Konutlar, üretim tesisleri, fabrikalar, besi çiftlikleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, akaryakıt istasyonları, stadyumlar, oteller, depolar,  ve otoparklar gibi birçok alanda kurulumu yapılabilir, temiz ve sürdürülebilir enerji üretilebilir.

Neden Power Enerji Solar Sistemler?

İhtiyaçlarınızı en doğru şekilde anlayan, her ölçekte profesyonellik ve kalite sunan, yıllar boyu size güven verecek bir firma ile çalışıp, lisanssız elektrik üretimi yönetmeliği gibi resmi prosedürlerin ve teknik bilgilerin arasında kaybolmamak için… Kısacası, güneş doğduğu sürece yanınızda olacak bir çözüm ortağı için Power Enerji Güneş Enerji Sistemleri.

güneş enerjisi elektrik üretimi

güneş enerjisi elektrik üretimi

Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Sistemlerinde Aylık Mahsuplaşma Nedir?

Güneş Paneli ile Gündüz ürettiğiniz ihtiyaç fazlası elektriğinizi şebekeye vermenizi, akşam veya yüksek tüketiminizin olduğu diğer günlerde ise şebekeden ücretsiz olarak geri alabilmenizi sağlar. Hatta ay sonu geldiğinde şebekeye verdiğiniz elektrik miktarı daha fazla ise, aradaki farkı aktif enerji bedeli üzerinden dağıtım şirketine satarak kara geçebilirsiniz.

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları

Güneş Paneli Fiyatları

Ev Çatısına kurmak istediğiniz güneş enerji sistemi her bir müşteri özelinde tasarlanmakta ve uygulanmaktadır. Güneş paneli fiyatlarından ziyade güneş enerji sistemleri anahtar teslim kurulum fiyatını incelemek daha doğru sonuç verecektir.

Günümüzde çatınıza kuracağınız solar enerji sistemleri, çatınızın yönüne ve konumunuza göre değişmekle birlikte, kendini 4 – 7 yıl arasında geri ödemekte ve 25 yıl boyunca yüksek enerji verimliliği ile elektrik üretmeye devam etmektedir. Balkon tipi güneş enerjisi ile elektik üretmek te mümkün.

Evler için Güneş Enerjisi Kurulum Maliyetileri için Tıklayın

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

Bir Evin Elektrik İhtiyacını Karşılayacak Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi hakkındaki videomuzu izleyin.

3 Kw Ev için Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Maliyeti

Bir evin veya işletmenin Elektrik Faturası aylık 200 TL civarında Geliyorsa 3 KW Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemi Kurmanız yeterli olacaktır. 3 kw Çatı Üstü Güneş Enerji Sisteminin Türkiye çoğrafi konumu ve enerji maliyetleri dikkate alındığında aylık getirisi 240 TL (16.07.2020 ) civarında olacaktır.

3 KW Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemi maliyeti 4.300 Usd civarındadır.

BağEvi Güneş Enerjisi

3 Kw enerji sistemi için Çatı Alanında tercihen Güney Cepheli minimum 28 m2 alan olması gerekmektedir. Balkon tipi güneş enerjisi

3 Kw enerji sistemi için Videomuzu İzleyin.

5 Kw Ev için Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Maliyeti

Bir evin veya işletmenin Elektrik Faturası aylık 400 TL civarında Geliyorsa 5 KW Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemi Kurmanız yeterli olacaktır. 5 kw Çatı Üstü Güneş Enerji Sisteminin Türkiye çoğrafi konumu ve enerji maliyetleri dikkate alındığında aylık getirisi 470 TL (16.07.2020 ) civarında olacaktır.

5 KW Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemi maliyeti 6.420 Usd civarındadır.

5 Kw enerji sistemi için Çatı Alanında tercihen Güney Cepheli minimum 44m2 alan olması gerekmektedir.

5 Kw enerji sistemi için Videomuzu İzleyin.

7,5 Kw Ev için Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Maliyeti

Bir evin veya işletmenin Elektrik Faturası 600 TL civarında Geliyorsa 7,5 KW Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemi Kurmanız yeterli olacaktır. 7.5 kw Çatı Üstü Güneş Enerji Sisteminin Türkiye çoğrafi konumu ve enerji maliyetleri dikkate alındığında aylık getirisi 680 TL (16.07.2020 ) civarında olacaktır.

7,5 KW Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemi maliyeti 8.890 Usd civarındadır.

7,5 Kw enerji sistemi için Çatı Alanında tercihen Güney Cepheli minimum 70m2 alan olması gerekmektedir.

7,5 Kw enerji sistemi için Videomuzu İzleyin.

10 Kw Ev için Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Maliyeti

Bir evin veya işletmenin Elektrik Faturası aylık 800 TL civarında Geliyorsa 10 kw on grid 10 KW Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemi Kurmanız yeterli olacaktır. 10 kw Çatı Üstü Güneş Enerji Sisteminin Türkiye çoğrafi konumu ve enerji maliyetleri dikkate alındığında aylık getirisi 970 TL (16.07.2020 ) civarında olacaktır.

10 KW Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemi maliyeti 12.200 Usd civarındadır.

10 Kw enerji sistemi için Çatı Alanında tercihen Güney Cepheli minimum 90m2 alan olması gerekmektedir.

10 Kw enerji sistemi için Videomuzu İzleyin.

Aklınıza takılan soruları bize iletebilirsiniz.

Balkon tipi güneş enerjisi Kendi Elektriğimi Kendim Nasıl Üretirim?

Power Enerji Solar Sistemler ekibinin evinizde veya işyerinizde yapacağı keşif ile size özel tasarlayacağı güneş enerji sistemleri kendi elektriğinizi üretmenizi sağlayacak.

Güneş Enerji Sistemleri için Bakım ve Temizlik Gerekli mi ve Nasıl Yapılır?

Power Enerji Solar Sistemler olarak 6 ayda bir bakım ve temizlik yapılmasını öneriyoruz. Bakım ve temizlik hizmeti Power Enerji servislerimiz tarafından verilmektedir. Bakımlar sayesinde hem sistemin güvenilir çalışması hem de yıllar boyunca yüksek verimli elektrik üretmesi sağlanmaktadır.

Bakım ve temizlik fiyatlarını solar enerji sistemi satışında yetkili Power Enerji bayi ve servisleri aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Güneş Enerji Sistemleri Garanti Durumu

Güneş panelleri, 10 yıl ürün garantili ve ayrıca 25 yıl minimum %80 verimlilik garantilidir. Solar inverter ürünlerinin ürün garantisi ise 5 yıldır ve garantisi 20 yıla kadar uzatılabilmektedir.

Power Enerji Solar Sistemler olarak hangi hizmetleri veriyoruz?

Power Enerji olarak Solar enerji sistemleri konusunda A’dan Z’ye tüm süreci üstleniyor ve anahtar teslim bir hizmet sunuyoruz. İlk aşamada keşif yaparak, o binanın Solar enerji panel kurulumu için uygun olup olmadığını, uygun ise ne büyüklükte bir solar sistemin kurulması gerektiğini belirliyoruz.

Keşif sonrası, mühendislik çalışmalarımız doğrultusunda, uygun sistemi müşterilerimize sunuyoruz. Müşterimizden onay aldığımız takdirde, solar enerji ekipmanlarının temin edilmesi, montajının yapılıp sistemin devreye alınmasında rol oynuyoruz.

Bu sektördeki en önemli konu ise yetkili elektrik dağıtım şirketi ve TEDAŞ ile izin sürecinin yürütülmesi. Bu süreç genelde yoğun evrak trafiğiyle 4 ay sürebiliyor. Biz müşterilerimizden aldığımız basit bir vekaletname ile bu süreci de baştan sona üstleniyoruz.

Balkon Tipi Solar enerji panel Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi nasıl yapılır

Balkon Tipi Solar enerji panel Güneş Enerjisi Fiyatları Güneş Paneli Elektrik Üretimi nasıl yapılır

Sistemi kurduktan ve devreye aldıktan sonra müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Sistemi uzaktan takip ediyor, bir sorun anında müşterimizi bilgilendiriyor ve yerinde incelememizi yapıyoruz. Müşterilerimiz talep ettiği takdirde 6 ayda bir temizlik ve bakım hizmetleri de sunuyoruz.

Balkon tipi güneş enerjisi

POWER ENERJİ

Tel & Whatsapp: 05327452763

info@powerenerji.com

  1. Murat dedi ki:

    Merhaba.
    Apartman dairesi için balkonuma güneş paneli kurmak için herhangi bir izin gereklimi? Kat malikleri olsun yerel yönetim olsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir