Bebek ve Bakıcı İzleme Kamera Sistemi Fiyatları

bakıcı kamera sistemleri,bakıcı için kamera kullananlar,bakıcı kamerası fiyatları,bakıcı kamera sistemi fiyatları,bakıcı izleme kamera sistemi,evde kamera sistemi fiyatları,bakıcı kamerası tavsiye,bakıcı ses kayıt cihazı, bebek kamerası tavsiye 2016,bebek kamerası yorum,d-link bebek kamerası,en iyi bebek kamerası,bebek kamerası en ucuz,görüntülü bebek telsizi zararlı mı,en iyi bebek kamerası hangisi,görüntülü bebek telsizi tavsiye 2016

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bebek ve Bakıcı İzleme Kamera Sistemi Fiyatları

Bebek izleme kameraları, günümüzde teknolojinin sunduğu imkanlardan biri olarak, yeni çocuk sahibi olmuş anne ve babalar için ihtiyaçlar listesindeki yerini almıştır. Güvenlik kamera sistemlerinin daha yaygın kullanılmaya başlaması ile birlikte, yaşan…

Bebek İzleme Kameraları, Bakıcı Takip Kamera Sistemleri

Bebek izleme kameraları, günümüzde teknolojinin sunduğu imkanlardan biri olarak, yeni çocuk sahibi olmuş anne ve babalar için ihtiyaçlar listesindeki yerini almıştır. Güvenlik kamera sistemlerinin daha yaygın kullanılmaya başlaması ile birlikte, yaşantımızın bu alanında da ihtiyaca cevap verecek konseptte bebek takip sistemi adıyla insanların hizmetine sunulmuş oldu.

Bebek takip kamerası, yeni doğan bir bebeğin büyüme evresinde ihtiyaçlarını daha yakından takip edebilmek adına büyük kolaylık sağlamıştır.

Bebek Güvenlik Kamerası odasında yatağında yatan 0-3 aylık bir bebeğin ne durumda olduğunu an be an gözlemlemek, mikrofon ve ses kartı özelliği sayesinde sesini duymak, ağlayıp ağlamadığını yanında olmadan da takip edebilmek ve durumu kontrol altında tutabilmek için,

Kablosuz olarak çalışabilmesi ve portatif olarak istenilen yere taşınabilmesi özelliği sayesinde, 3-6 aylık bir bebeğin bırakıldığı yerde güvende olup olmadığını gözlemleyebilmek için,

Telefon ve tabletten bağlanarak canlı olarak real time izleme yapılabilmesi özelliği sayesinde, 6-12 aylık bebeklerin yalnız kaldığı anlarda tehlikeli olabilecek nesnelere ve hareketlere karşı korunmasını sağlamak ve bu kapsamda erken müdahale edebilmek için takibi,

Evin istenilen her odasına yerleştirilecek güvenlik kameraları ile 12-18 aylık bebeklerde ki bu dönemde artık yürümeye başlamış olduğundan ve daha hareketli olacağından daha fazla takip edilmeye gerek olacaktır, başına gelebilecek tatsız olayların önüne geçebilmek adına izlenmesi için, gerekliliği tartışılmaz bir ihtiyaç olduğu söylenebilir.

bebek kamera sistemleri ile ilgili görsel sonucu

Bebek izleme ve takip kameraları sayesinde anne ve babalar sürekli bebeklerinin yanında kalmalarına gerek olmadan, başka işlerle de ilgilenebilmelerine fırsat bulmuş olmaktadırlar.

Ayrıca günümüzde çalışan anne ve babalar, işte oldukları dönemde çocuklarını bebek bakıcısı ile birlikte bırakmak zorunda kalmaktadırlar. Gün içerisinde bebek bakıcısının bebeğe davranış biçimini takip etmek, yemek, uyku ve oyun gibi ihtiyaçlarının düzenli olarak zamanında karşılanıp karşılanmadığını gözlemlemek ve ayrı kaldıkları süre içerisinde bebeklerinin veya çocuklarının güvenliğinden emin olmak için bebek izleme kamerası veya bebek takip sistemlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Bebeğin bebek bakıcısı yerine, akraba, anneanne, babaanne, komşu veya bir yakın tanıdığa bırakılması durumlarında ise, ebeveynlerin iş yerinde veya dışarda oldukları sürede duyacakları özlemi bir ölçüde hafifletmesi bakımından da tercih edilmekte olduğunu belirtebiliriz.

Bebek ve Bakıcı İzleme Sistemleri her türlü eve uygulanabilmektedir. Villa tipi, müstakil evlerde veya apartman dairelerinde isteğe bağlı olarak belirlenen noktalara yerleştirilen güvenlik kameraları sayesinde sistem oluşturulmaktadır. Özellikle ihtiyaçlara göre belirlenen noktalar genellikle şu şekilde sıralanabilir.

Bebek Odası, Çocuk Odası için bebek ve bakıcı sistemi; Bebek bakıcısı olsa da olmasa da en çok vakit geçirilecek alanların başında gelir, mutlaka kamera konulmalıdır.

 

Salon, oturma odası için bebek ve bakıcı takip kamerası; Genellikle bebek ve çocukların yemek, oyun gibi aktivitelerinin yapıldığı ve evin en işlek alanı olması bakımından sıklıkla kamera ihtiyacı hissedilir.

Mutfak için bakıcı takip kamerası; Özellikle bebek ve çocuk bakıcısı olan evlerde, çalışan personelin mama veya yemeği hazırlama yöntemi ve şekli bir çok ailenin endişelendiği konuların başında gelmektedir. Bu nedenle bu bölümde bir kamera olması kuşkuları ortadan kaldıracaktır.

Hol ve Giriş Antre kamerası; Genellikle apartman tipi evlerde giriş, tuvalet ve oda kapılarının ortak noktası olması ve odalar arası geçiş güzergahı olması bakımından hol bölümlerine de güvenlik kamerası konulmasında fayda vardır. Özellikle tuvalet ihtiyacını dadı yardımı ile giderebilen çocuklara karşı şiddet uygulamaları bu bölümde yer alan kameralar ve ses mikrofonları sayesinde tespit edilmiştir.

Bakıcı izleme kameraları ve bebek izleme kameraları aynı zamanda evde bulunan diğer hizmetli ve çalışanların takibi ve kontrolü için de kullanılabilmektedir. Bakıcı, dadı ve bebek izleme kamera sistemlerinin gizli kamera olmamasına önem verilmelidir. Gizli kamera olduğunu anlayan çalışan, kişinin özel yaşamının gizlilik hakkının elinden alınması başlığında işverenini dava etme hakkına sahip olabilir. Kamera sistemi olduğu, görüntü ve ses kaydı yapıldığı çalışana mutlaka bildirilmelidir. Bu durum aslında ev sahipleri için de iyi olacaktır. Gizli kamera sistemi ile bakıcı, çalışan, hizmetçi veya dadı takibi yapan işverenlerin personel bulmakta büyük zorluklarla karşılaştığı kesinleşmiş bir veridir.

bebek kamerası tavsiye 2016,bebek kamerası yorum,d-link bebek kamerası,en iyi bebek kamerası,bebek kamerası en ucuz,görüntülü bebek telsizi zararlı mı,en iyi bebek kamerası hangisi,görüntülü bebek telsizi tavsiye 2016

bebek kamerası tavsiye 2016,bebek kamerası yorum,d-link bebek kamerası,en iyi bebek kamerası,bebek kamerası en ucuz,görüntülü bebek telsizi zararlı mı,en iyi bebek kamerası hangisi,görüntülü bebek telsizi tavsiye 2016

Bebek bakıcısı, dadı takip sistemi veya bebek izleme sistemi adı ne olursa olsun aslında temelde kullanılan ürün bir güvenlik kamerasıdır. Bu kamera özellikler bakımından kablolu yada kablosuz olabilmektedir. Wi-fi özelliği olan kameralar evin iç yapısı ve modem sinyal gücüne bağlı olarak performans göstermektedirler. Sinyal gücünün düşük olduğu noktalarda Access pointlerle sinyal güçlendirilerek kablosuz özelliği kullanılmaya devam edilebilir. Kablolu sistemlerde isteğe bağlı olarak bir kayıt ünitesi kullanılmak suretiyle tercih edilen sürede video ve ses kaydı tutulabilmektedir.

Bebek kameraları, bebek izleme sistemleri, bakıcı ve dadı takip sistemleri uzaktan izlenebilmektedir. Telefon ve tabletlerden ios ve android uygulamalarıyla, masa üstü pc bilgisayarlardan yine yazılım veya tarayıcı aracılığı ile canlı olarak izlenebilmekte veya kayıtlara bakılabilmektedir.

 

Arlo 1 Kameralı Kablosuz HD Güvenlik Sistemi

FİYAT:  1.250,00 TL

Bir Kamerapoll Kablosuz HD Sistem içeriğinde kolay kurulum için gereken her şey mevcuttur.

  • Ana istasyonu wi-fi modeminize bağlayın
  • Kameralarınızla baz istasyonunu tek tuş dokunuşuyla senkronize edin
  • Ücretsiz uygulamayı telefon yada tabletinize kurun ve başlayın
 

Kutu İçeriği
(1 Adet) Kamerapoll Kablosuz HD Gece Görüşlü Kamera
(1 Adet) Güç adaptörü ile Akıllı Baz İstasyonu
(1 Adet) Ethernet kablosu
(1 Adet) Manyetik kamera ayağı
(1 Adet) Montaj vidaları
(4 Adet) Pil
(1 Adet) Hızlı başlangıç kılavuzu
(1 Adet) Pencere için çıkartma
(7 Gün ) Ücretsiz Buluta Kayıt

Arlo VMS3230 2 Kameralı Kablosuz HD Güvenlik Sistemi

FİYAT:  1.850,00 TL

Bir Arlo Kablosuz HD Sistem içeriğinde kolay kurulum için gereken her şey mevcuttur.

  • Ana istasyonu wi-fi modeminize bağlayın
  • Kameralarınızla baz istasyonunu tek tuş dokunuşuyla senkronize edin
  • Ücretsiz  uygulamasını telefon yada tabletinize kurun ve başlayın

Kutu İçeriği
(2 Adet) Arlo Kablosuz HD Gece Görüşlü Kamera
(1 Adet) Güç adaptörü ile Akıllı Baz İstasyonu
(1 Adet) Ethernet kablosu
(2 Adet) Manyetik kamera ayağı
(2 Adet) Montaj vidaları
(8 Adet) Pil
(1 Adet) Hızlı başlangıç kılavuzu
(1 Adet) Pencere için çıkartma
(7 Gün ) Ücretsiz Buluta Kayıt

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

  1. Zeyno Cimen dedi ki:

    3000 watt ŞOFBEN AYDA KAC TL YAKAR?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir