Çanakkale Kamera Güvenlik Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri Fiyatları

Çanakkale Kamera güvenlik sistemleri, Çanakkalede Kamera güvenlik sistemleri, Kamera güvenlik sistemleri fiyatları, Çanakkale Kamera güvenlik sistemleri firması, Hırsız Alarm sistemleri fiyatları

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Çanakkale Kamera Güvenlik Sistemleri Hırsız Alarm Sistemleri Fiyatları

Bu yazımızda : Çanakkale Kamera güvenlik sistemleri, Çanakkalede Kamera güvenlik sistemleri, Kamera güvenlik sistemleri fiyatları, Çanakkale Kamera güvenlik sistemleri firması, Hırsız Alarm sistemleri fiyatları hakkında bilgi bulabilirsiniz.

İrtibat : Bilal ÖZTÜRK  0532 745 27 63

Kapalı devre kamera sistemlerinde (CCTV) geniş bir çözüm yelpazesine sahibiz. Her kurumun risk analizini titizlikle gerçekleştirip, o kurumun özgün gereksinimlerine en uygun teknolojili kamera sistemi çözümleri sunuyoruz.
Kamera sistemlerinde kurumlara yönelik abonelik modeli ile, sistemlerin çalışır olup olmadığını takip ederek kurumların güvenlik işinden ziyade ana iş kollarına odaklanmasını sağlarız. Bu sayede kamera sistemi kayıtlarına ihtiyaç olunan bir durumda bozulmuş bir kayıt ünitesi veya bulanık görüntü veren bir kamera ile karşı karşıya kalınmamasını sağlarız.
güven Kameram Kurumsal ise birbirinden çok uzak şehirlerde şubesi bulunan işletmeler için ideal bir çözümdür. Bu sistem sayesinde çalışanlarınızın işe giriş çıkış saatleri ve verimliliğini de denetleme imkanı bulabilirsiniz. güven Kameram hizmetinin kurulumu için size tek gereken şey ise sadece bir internet bağlantısıdır.

güvenlik sistemleri ile ilgili görsel sonucu
güven Kameram kurulumu yapılan kameraların görüntüleri, kuruldukları lokasyonda herhangi bir kayıt cihazı olmadan internet üzerinden merkezi bir sunucu üzerine kaydedilir. Bu teknoloji ile olası bir hırsızlık veya yangın durumunda kayıtların kaybolmasının önüne geçilmiş olur. Kurumda farklı yetkilerdeki kişiler, kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleri ile Kameram sitesine bağlanarak görüntüleri diledikleri zaman bilgisayarları ya da mobil cihazları aracılığıyla kolaylıkla izleyebilirler. Web sitesi üzerinde kaydedilen görüntüleri kayıt tarihine göre listeleyebilir veya kayıt saati ya da gününe göre arama yapılabilirler.

Dahası dilerlerse kaydedilen bu görüntüleri klipler halinde bilgisayarlarına ya da harici belleğe kopyalayabilirler. güven Kameram sisteminde kullanılan kameralar hareketi algılayıp kayda başladığı anda, kurum yetkililerine otomatik olarak gönderilen e-posta mesajlarıyla bilgi verilir. Kurumdaki yetkili dilerse sisteme bağlanarak görüntüleri canlı olarak da takip edebilir; cep telefonu ya da bilgisayarı aracılığıyla bu görüntülere her yerden ulaşabilirler.

güvenlik sistemleri ile ilgili görsel sonucu
Sistemde kullanılan kameralar hareketli olduğundan, kameraları uzaktan hareket ettirip istediğiniz şekilde kontrol de ettirebilirsiniz. güven Kameram hizmeti aboneliğinde kurumunuzun ihtiyacına göre gerektiği kadar kamera gerektiği kadar kullanıcı tarafından izlenebilirken, görüntü depolama kapasitesi, sunucu kapasitesi ve gereken bant genişliği de ihtiyacınıza göre ayarlanabilir.

Çanakkale Kamera güvenlik sistemleri, Çanakkalede Kamera güvenlik sistemleri, Kamera güvenlik sistemleri fiyatları, Çanakkale Kamera güvenlik sistemleri firması, Hırsız Alarm sistemleri fiyatları

Alarm Sistemleri
Kurumlara yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri yer almaktadır.

alarm güvenlik sistemleri ile ilgili görsel sonucu
Kurumsal çözümlerimiz bir proje mantığı ile ele alınır. Kuruma özel atanan proje yöneticileri ile beklenen yüksek hizmet seviyesi sağlanır. Yaygın teknik servis ağımız ile Türkiye’nin her yerinde yüksek kalitede kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunarız.
7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Güven Alarm Sistemleri Merkezi’mizle, alarm durumlarında polis, itfaiye, ambulans gibi merciler anında harekete geçerek olay yerine acil müdahale sağlar. Alarm merkezimiz aynı zamanda, alarm sistemleri hakkında her türlü desteği verebilen, her soruyu yanıtlayan bir çağrı merkezi işlevi de görür.

Pronet alarm sistemi nasıl çalışır?

Pronet Güvenlik, yalnızca hırsızlığa karşı bir çözüm sunmaz; aynı zamanda yangın, acil sağlık, gaz kaçağı ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsayan “5’li Koruma Paketi” hizmeti verir.
Acil durumlarda, çağrı merkezine düşen sinyallerle 7-24 çalışan Pronet Alarm Sistemi olay yerine hızlı müdahaleyi sağlar.

5 Korumalı Güvenlik Paketi

hırsızlık

HIRSIZLIK

Hırsızlık anında 100 desibellik ses çıkarmalarıyla caydırıcı özellik taşıyan sirenler ile aynı anda, 7-24 çalışan Pronet Alarm Sistemi sizi ve polisi arayarak hızlı müdahale sağlar.

yangın

YANGIN

Şifre paneli üzerindeki “itfaiye” butonuna basarak, dedektörünüz olmasa bile Pronet Alarm Sistemi’ni devreye sokabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz ısı, duman dedektörü sayesinde daha proaktif bir şekilde yangın olasılığından haberdar olabilirsiniz.

acil sağlık

ACİL SAĞLIK

Acil bir sağlık durumunda, şifre panelindeki “ambulans” butonuyla Pronet Alarm Sistemi’nin bir ambulans göndermesini sağlayabilirsiniz.

gaz kaçağı

GAZ KAÇAĞI

Sisteminize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı hızla müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

panik

PANİK

Şifre panelindeki Panik butonu, alarmınız kurulu olmasa bile olası bir panik anınızda Pronet Alarm Sistemi’ ni devreye sokup en kısa sürede olay yerine müdehale edilmesini sağlar.

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

  1. Senol Altun dedi ki:

    Solar enerji mi rüzgar enerjisi mi? Hangi enerji türü daha uygun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir