DİZEL JENERATÖR Fiyatları 1 1,5 2 3 5 10 20 25 50 75 100 KVA

Bu yazımız dizel jenaratör nedir?,dizel jenaratör fiyatı, dizel jenaratör modelleri, 2. el dizel jenaratör fiyatları, ucuz dizel jenaratör hakkındadır.

5 kw jeneratör fiyat

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bu yazımızda dizel jenaratör nedir?,dizel jenaratör fiyatı, dizel jenaratör modelleri, DİZEL JENERATÖR Fiyatları 1 1,5 2 3 5 10 20 25 50 75 100 KVA, 2. el dizel jenaratör fiyatları, ucuz dizel jenaratör hakkında bilgi verilecektir.

DİZEL JENERATÖR Nedir?

Güneş Paneli Fiyatları  + Güneş Paneli Fiyatları

Fosil yakıtların motor yanma odasında yanması sonucu elde edilen enerjinin elektirik enerjisine çeviriminde kullanılmasıyla, alternatif gerilim üretilen makinelerdir. Kısaca dizel/motorin ile çalışan janaratörlerdir.

5 kw jenerat%C3%B6r fiyat

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

Jeneratör Fiyatları

Jeneratör alırken nelere dikkat edilmelidir?

Jeneratör alırken 4 tip özelliğe dikkat edilmelidir. Bunlar;

Motor:                                                                

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları

Motor seçeriminde ISO-3046 şartlarına uygun üretim yapılması oldukça önemlidir. Ayrıca seçilen motor, otomotiv, iş makinasına uygun şartlarda geliştirilmelidir. Daha niş bir alanda üretim yapan motor firmasını seçmek, kalite açısından daha uygun gibi görülse de salt jeneratör için üretilen motorların ömrü iş makinası, otomativ için üretilen makinalardan daha düşüktür. Jeneratör setleri uzun süreli yatırımlar oldukları için, motor ömrü de çok önemlidir. Bu ömrün 10.000 saat süresinin bulunması gerekmektedir. Motor ekipmanları ise motorun kalitesi kadar önemlidir, bu ekipmanların kalite standartlarını sağladığından emin olmak gerekir.

Alternatör,

Alternatör tercih ederken CE Belgesinin olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir. Uzak Doğu ülkelerinde üretilen altörnatörlerin bu belgeye sahip olması mümkün olmadığından iyi araştırılması gerekmektedir.  Jeneratör bir acil sistem aracıdır, bu sebeple elektrik kesintisinin sorun yaratacağı yerlere uygun kalitede olmazsa sorun yaratır. Bu yüzden motorun yanında bileşenlerinin de düzgün olması önemlidir.

Kontrol Sistemi

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları

Kontrol cihazı IEC Standartlarını sağlaması gerekmektedir. Ayrıca kontrol cihazını alacağınız firma da oldukça önemlidir. Arken Jeneratör olarak,

Kabin / Egzoz Sistemi

IEC 6100-6.2

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

IEC 6100-6.4 Standartlarını sağlamaktayız.

Egzoz Sistemi

Egzoz seçiminde dikkat etmeniz gereken, egzoz üzerine sürülen boyalardır.

BağEvi Güneş Enerjisi

Genellikle egzozlara sürülen boyalar, yandıkça yaydığı kimyasallar ile insan sağlığını zarar sokar. Arken Jeneratör egzoz boya yanmalarının ve dolayısı ile kimyasal zararların önüne geçmek için, egzoz borusunu alümine saç ile kaplanmaktadır.

Ses olarak, 20 Db(A) susturucular piyasada ekstra istek olarak geçiyorken Arken Jeneratör olarak bizde bu özellik standart olarak verilmektedir.

  1. Safak Yesil dedi ki:

    Bir evin ihtiyacı olan sistemin maliyeti nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir