En Kaliteli Güneş Paneli

Kaliteli güneş Paneli nedir? Daha az alanda daha fazla güç veren güneş enerjisi paneli dir. Güneş paneli markaları verimlilik oranları gibi bilgiler paylaşacağız.

en kaliteli güneş paneli

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Müşterilerimizden gelen sorularda En Kaliteli Güneş Paneli hangi markadır? güneş enerjisi paneli alırken nelere dikkat edilmelidir? en verimli Güneş paneli hangisidir? Polikristal güneş paneli mi yoksa monokristal güneş paneli mi hangisini tercih etmeliyiz diye çok sayıda soru almaktayız.

En Kaliteli Güneş Paneli

İçindekiler

En Kaliteli Güneş Paneli Türkiye piyasasında şuan  41 adet solar enerji paneli markası bulunmaktadır. Tüm paneller hangi kategoriler (1.kalite, 2. kalite 3.kalite vs) içinde olduğuna göre farklı fiyattan alıcı bulabilmektedir.

Güneş Paneli Fiyatları  + Güneş Paneli Fiyatları

En kaliteli güneş paneli daha küçük alanda daha fazla verim veren güneş panelleri dir. En Kaliteli Güneş Paneli için Bu nedenle güneş paneli verimlilik oranlarına bakılması gerekir.

E-mağazamızda satışa sunduğumuz güneş panelleri

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri
395 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatı

395 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatı

Verimlilik % 25.4

325 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatı

325 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatı

Verimlilik % 25.1

335 Watt Lexron Polikristal Güneş Paneli Fiyatı (72 Hücreli)

335 Watt Lexron Polikristal Güneş Paneli Fiyatı (72 Hücreli)

Verimlilik % 20.4

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları

Güneş Paneli Markaları Nelerdir?

Türkiye piyasasında şuan toplam 41 adet solar enerji paneli markası bulunmaktadır. Tüm paneller hangi kategoriler (1.kalite, 2. kalite 3.kalite vs) içinde olduğuna göre farklı fiyattan alıcı bulabilmektedir.

En Kaliteli Güneş Paneli Markaları

Axitec, Americasolar ,Alfa ,Anel ,Astronergy ,BYD ,Bosch ,CW Enerji ,Canadian ,CSUN ,ET ,EGing PV ,First ,Gazioğlu ,Hanwha ,HT-SAAE ,Heckert ,IBC ,Jinko ,JA ,Luxra ,LDK ,Mitsubishi ,Miasole ,Panasonic ,Plurawatt ,Profsolar ,Renesola ,SolarTürk ,Schmid-Pekintaş SunSolar ,SolarWorld ,Sunrise Solartech ,Suntech ,Sharp ,Tera ,Trina ,Upsolar ,Ulica ,Viessmann ,Yingli gibi farklı panel markaları var dır.

Güneş Paneli Çeşitleri Nelerdir?

Bu bölümde güneş paneli ( solar enerji paneli) çeşitleri hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Monokristal, polikristal, esnek güneş paneli gibi.

Solar güneş Enerji Panel Fiyatı

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları

Solar Enerji Panel Fiyatı

Monokristal Panel :

Monokirstal Güneş Paneli Nedir? Monokristal saf silikondan üretilen güneş hücreleri, aynı zamanda tek-kristal silisyum olarak adlandırılan, kolayca tanınabilir bir dış bir görünüme sahiptir. Monokristal hücreler siyaha yakın koyu renklidir. En verimli panel türüdür.

Polikristal Panel:

Polikristal Güneş Paneli Nedir? Polikristal silikondan üretilen hücreler, aynı zamanda çoklu-kristal silisyum olarak adlandırılır. Dikdörtgen hücrelerden oluşur, Polikristal hücre renkleri mavidir. Verimli panellerdir. Türkiye Ges sahalarında polikistal ürünler tercih edilmektedir.

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

Esnek Panel:

Esnek Güneş Paneli Nedir? İşlevi gereği esnek alanlarda elektrik üretimi için üretilen panellerdir. Daha çok karavan, tekne, yat, kotra gibi araçlarda kullanılır. Verimliliği nispeten düşük tür.

Yarı Esnek :

Yarı Esnek Güneş Paneli Nedir? Tam esnekliğe sahip olmasa da belirli bir derece esnekliğe sahip olan panellere verilen addır. Düşük verimlidir.

İnce Film Güneş Paneli:

İnce Film Güneş Paneli Nedir? Hafif yapısı ve kolay montaj olabilmesi nedeniyle bu ürün tercih edilir. Çok verimli değildir. Bu paneller için daha fazla alana ihtiyaç vardır. Bu ürün verimlilik bakımından orta sekmente yer alır.

BağEvi Güneş Enerjisi

Saydam Güneş Paneli:

Saydam Güneş Paneli Nedir?; Şeffaf yani ışığı arka tarafa geçirmesi nedeniyle bina yüzeylerinde, ve bina camları için üretien paneller dir.

Güneş Paneli Kiremiti:

Güneş Paneli Kiremiti ( Solar Tiles) Nedir? Bina çatılarında hem binayı dış etkenlerden korumak hem de kiremit üzerinde yer alan hücreler ile elektrik üretmek için kullanılan ürün dür. Arge aşamasında olan Güneş Paneli fiyatı oldukça yüksekti.

HalfCut (Half-Cut) Güneş Paneli:

HalfCut Güneş Paneli Nedir? Standart Solar Panel hücreyi ikiye kesilmesi ile elde edilen ve verimliliği amaçlayan panel çeşidi dir.

Perc Hücre Solar Panel:

Perc Hücre Güneş Paneli Nedir? Perch hücre güneş panellerinin amacı, güneş ışınımından maxsimum yararlanmak ve elektrik enerjisine dönüştürmek için geliştirilen hücre verimlilik arttırma teknolojisidir.

Güneş Panel Verimliliği Nedir?

Güneş Paneli verimliliği Nedir? Verimlilik, güneş panel yüzey alanına düşen ışınımın % yüzde olarak ne kadarının elektrik enerjisine dönüştürüleceği ile alakalıdır. Örneğin Bu oran Polikristal için % 18, monokristal için %24 seviyelerindedir.

POWER ENERJİ

info@powerenerji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir