Güneş Enerji Paneli Fiyatları 2019

Güneş Enerji Paneli Fiyatları, monokristal ve polikristal olmak üzere özelliklerine ve farklarına göre ve ayrıca watt değerlerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Bu yazımızda 2019 yılı için güneş paneli (Solar Panel) fiyatlarını bulabilirsiniz.

Güneş Enerji Paneli Fiyatları 2019

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Güneş Enerji Paneli Fiyatları ve güneş enerji paneli özellikleri hakkında olacaktır. Güneş Panelleri, monokristal güneş paneli ve polikristal güneş paneli olmak üzere ve watt gücüne göre farklı özelliklere ve fiyatlara sahiptir. Güneş enerjisi paneli (solar panel) ile güneş enerjisinden elektrik üretebilir ve kullanabilirsiniz.

İnternetten araştırma yaptığınızda Güneş Enerji Panellerinin farklı fiyatlara sahip olduğunu görüyorsunuz. Örneğin Aynı pauntlı 275 watt A Marka güneş paneli ile 275 watt B Marka güneş paneli neden farklı fiyata sahiptir?  Bu sorunun cevabını düşündünüz mü?

Güneş Enerji Paneli Fiyatları

Güneş Enerjisi Paneli almak istiyorsunuz. İnternette araştırma yaptınız aynı verime sahip olduğunu gördüğünüz paneller farklı fiyatlarda satılıyor, merak ediyorsunuz neden böyledir diye.

Şöyle düşünün; şuan bu yazıyı okuduğunu Bilgisayarınızın markası veya cep telefonu ile okuyorsanız telefonunuzun markası farklı farklı değil mi? Veya yollarda gördüğünüz araçların her biri farklı markalara sahip değil mi? Dolayısı ile farklı güneş enerjisi paneli markaların ürünlerinin fiyatları da farklı olacaktır.

Güneş Enerjisi Paneli Fiyatı

Türkiye’de 41 adet Güneş Enerji Paneli üreticisi bulunmaktadır. Bu Solar Enerji Paneli üreticisi firmalardan bazıları entegre tesisleri ile dünya standartlarında güneş enerjisi paneli üretimi yapıyorken bazıları merdiven altı tabir edilen mekanlarda güneş panel hücresi ve diğer ekipmanları birleştirerek güneş paneli imalatı yapmaktadır.

Bu nedenle güneş paneli almak istediğinizde Güneş Paneli Markası, Güneş Paneli Üretim Yılı, Solar Panel Teknik Özellikleri, Güneş Paneli Verimi, Güneş Paneli için sunulan garanti süresi, Güneş Paneli için verilen ekonomik ömür garantisi bu değerler hep maliyeti etkilemektedir.

Müşterilerimizin talepleri üzerine sahalarda bulunduğumuz zamanlarda görüyoruz ki 3 ay önce bile alınan, adı sanı belli olmayan Güneş Paneli; ölçümler yapıldığında verimi yarılara kadar düşmüş, solar enerji paneli yüzey alanlarında deformeler oluşmuş, panel beklenen performansı çok altına inmiş oluyor. Bu gibi durumlarda sistemdeki diğer panellerinde teknik ölçümleri yapıldığında bir birilerini etkilediği ve bozulmaların başladığına şahit oluyoruz.

Kısacası bir panel sırf ucuz olduğu için satın almak beraberinde bazı problemleri de satın almaktır. Bir paneli ucuz diye almayın.

solar enerji güneş paneli fiyatı

enerji güneş paneli fiyatı

Güneş Enerji Paneli Fiyatını Belirleyen Hususular

Güneş Enerji Paneli Fiyatı nı belirleyen hususları sizinle paylaşmak isteriz. Göreceksiniz ki bir panelin fiyatını birden fazla etken değiştirmektedir.
Güneş Enerji Paneli Fiyatı Belirleyen Hususlar:
– Güneş Paneli Hücresi (A, B, C, D, Grade Hücre )
– Güneş Paneli Teknik verileri
– Güneş Paneli Verimliliği
– Güneş Paneli için Sunulan Garanti Süresi
– Güneş Paneli için verilen ekonomik ömür garantisi
– Güneş Paneli Sigorta Durumu
– Güneş Paneli diğer ekipmanları ( Çerçeve, Temperli cam vs)
Bu değerler bir güneş paneli fiyatını belirleyen temel unsurlardır. Güneş Paneli fiyatını belirleyen en önemli husus Güneş Paneli Hücresi dir.

Monokristal Güneş Paneli Fiyatları

100 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

130 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

180 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

290 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

315 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları

360 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

Polikristal Güneş Paneli

Polikristal Güneş Panelleri Polikristal silikondan yapılan güneş paneli hücreleri, aynı zamanda çoklu-kristal silisyum olarak adlandırılan, oldukça kolayca tanınabilir bir dış bir görünüme sahiptir, dikdörtgen hücrelerden oluşur.

Polikristal güneş panellerinin renkleri mavidir. polikristal güneş panelleri, Monokristal güneş panellerinin aksine, hücre üretimi için bazı pahalı işlemleri yapmayı gerektirmez. Bu nedenle monokristal panellere göre verimliliği daha düşüktür. polikristal güneş panelleri verimlilik oranları % 18 civarındadır.

Polikristal Güneş Paneli Fiyatları

100 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

165 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

265 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

275 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

320 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

 

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Arayınız

POWER ENERJİ

info@powerenerji.com

0532 745 27 63

 

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir