Güneş Enerjili Cadde Sokak Aydınlatma Lambası

Bu yazımızda Güneş Enerjili Cadde aydınlatma Lambası, güneş enerjili Sokak Aydınlatma Lambası, güneş enerjili sokak lambası fiyatları, güneş enerjili cadde lambası fiyatları, güneş enerjili park lambası fiyatları,güneş enerjili aydınlatma direkleri fiyatları, solar aydınlatma direği fiyat hakkında olacaktır.

güneş enerjili cadde park sokak aydınlatma direği lambası fiyatları

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bu yazımızda Güneş Enerjili Cadde aydınlatma Lambası, güneş enerjili Sokak Aydınlatma Lambası, güneş enerjili sokak lambası fiyatları, güneş enerjili cadde lambası fiyatları, güneş enerjili park lambası fiyatları,güneş enerjili aydınlatma direkleri fiyatları, solar aydınlatma direği fiyat hakkında olacaktır.

güneş enerjili cadde park sokak aydınlatma direği lambası fiyatları

güneş enerjili cadde park sokak aydınlatma direği lambası fiyatları

 

Güneş Paneli Fiyatları  +Güneş Paneli Fiyatları

ENERJİ
Güneş enerjisi ile çalışan indüktif sokak lambası, aydınlatma için ihtiyacı olan elektrik enerjisini üzerinde bulunan solar modüller sayesinde elde eder. Solar modüllerden gelen elektrik enerjisi gün boyunca içerisinde bulunan akü sistemine depo edilir. Depo edilen enerji, sokak lambaları için özel olarak kullanılan kontrollü regülatör ile gece karanlığında otomatik olarak çalışmaya başlayacak şekilde kontrol edilir.

ÇALIŞMA
Dışarıdan hiçbir müdahale olmadan karanlıkta otomatik olarak çalışmaya başlayan solar sokak lambaları, ihtiyacı olan enerjiyi üzerinde bulunan solar modül sayesinde temin ettiği için, merkezi şebeke sistemine bağlamaya ihtiyaç duymaz. Bu nedenle istenilen her ortamda, altyapı sorunu olmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

 

güneş enerjili lamba fiyatları

güneş enerjili lamba aydınlatma

AYDINLATMA
Solar sokak lambasının aydınlatma sistemi indüktif lamba ile yapılmaktadır. 100.000 saat ömrü olan indüktif lambalar ile solar sokak lambasının aydınlatma sisteminde hiçbir yenileme veya değişiklik yapmanız gerekmez. Yüksek ışık gücüne sahip indüktif lambalar temiz, parlak ve homojen aydınlatma yapılmasını sağlamaktadır. Indüktif Lamba’lardan gelen yüksek ışık ile birlikte kullanılan yüksek geçirgenliğe sahip camı sayesinde daha etkili aydınlanma yüzeyi elde edilir.

TASARIM
Solar sokak lambası, güneş ışınlarından etkilenmeden ve paslanmaz malzemelerden uzun yıllar güvenle kullanılabilecek şekilde üretilen ürün materyalleri sayesinde, sorunsuz, tamir ve bakım gerektirmeyen ileri teknoloji ürünüdür. Solar sokak lambası, galvaniz direği ve korozyona dayanıklı zemine bağlantı ankraj montajı sayesinde dış mekanda zor koşullara dayanıklıdır.

İnverter Fiyatları +İnverter Fiyatları
güneş enerjili aydınlatma fiyatları

güneş enerjili aydınlatma

Elektrik hattına ihtiyacı yoktur, solar enerji kullanır,Elektrik faturası yoktur, abonelik yoktur, Bakım işçilik Gerektirmez. Enerjiden % 100 Tasarruf sağlar. Parkın ya da bahçenin istediğiniz yerlerine taşınabilir. Gündüz depoladığı enerjiyi, gece kullanır.

Elektrik şebekesinden uzak alanlar için kullanılabilir. Elektrik kesintilerinin sık görüldüğü alanlar için kullanılabilir.Şık görünümleriyle, gündüz de güzel bir görünüm  verir.Güneş panellerinin  ömrü Sınırsızdır.

 

Jel Akü Fiyatları +Jel Akü Fiyatları

Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

  1. Hakan Şanlı dedi ki:

    Bu sistemlerin maliyeti nedir. Ben bahçeme 4-5 tane direk aydınlatma almak istiyorum.
    Bilgi verirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir