Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

Güneş Enerjili Kamera Nedir? Solar Kamera güvenlik amacıyla elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde gece görüş özelliğine sahip ve uzaktan izlenebilen ip kameralardır.

güneş enerjili kamera fiyatı

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Güneş Enerjili Kamera  yani elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde (Bağ evi, Tarla vs) Güneş Enerjisi İle Çalışan Solar Güvenlik Kamerası sistemi, gece görüşlü kameralar veya caydırıcı kamera çalıştırma hakkında olacaktır.

Güneş Enerjili Kameralar, Güneş Panellerinin ürettiği enerji (elektrik) şarj kontrol ünitesi yardımıyla bataryada depolanır, bataryada depolanan elektrik Güvenlik Kamerasının çalışması için kullanılır.

Gece saatlerinde güneş ışığı olmadığı için batarya kapasitesi Güvenlik Kamerası tüketimi dikkate alınarak seçilmektedir.

Örneğin Gece 8 saat çalışmalı veya gece 10 saat çalışmalı veyahut tüm gece gündüz çalışmalı gibi tercihler müşterilerimizin talebi doğrultusunda hazırlanmaktadır.

güneş enerjili kamera güneş paneli ile çalışan kamera güvenlik sistemi

güneş enerjili kamera güneş paneli ile çalışan kamera güvenlik sistemi

 Solar Mağazamız da Güneş Paneli, Çatı Üstü Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi, Solar Paket (Akülü Sistemler), Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri, Rüzgar Türbini, Jeneratör, İnverter, Solar Pompa Sürücüsü, Jel Akü, Dalgıç Pompa gibi ürünlerin güncel fiyatlarını bulabilirsiniz.

Güneş enerjili kablosuz güvenlik kameraları, izleme alanı içinde elektrik bulunmadığında ya da  kamera pillerini değiştirme ve şarj etme zorunluluğundan kurtulmak için enerji ihtiyacına pratik çözümler sunabilir.

Güneş enerjisiyle çalışan Wi-Fi güvenlik kamerası nasıl seçilir? 

Tahmin edebileceğiniz gibi güneş enerjili bir güvenlik kamerası güneş ışığını toplamak ve daha sonra dahili pillerini şarj etmek için bir güneş paneli kullanacaktır. Bu durumda genellikle, iki seçeneğiniz olacaktır:

güneş enerjili güvenlik kamerası

güneş enerjili güvenlik kamerası

1- Wi-Fi kamera ve güneş paneli – Ek bir aksesuar olarak bir güneş paneli ve bir USB kablosuyla, güvenlik kamerasına güç sağlamak için bir seçenek elde edebilirsiniz.

2- Entegre güneş enerjili Wi-Fi güvenlik kamerası – Bu tür bir kamerada güneş paneli kameraya yerleştirilmiştir ve bu nedenle daha hacimli ve daha göz önünde olacaktır.

güneş enerjili güvenlik kamerası

güneş enerjili güvenlik kamerası

 

IP65- Hava koşullarına mukavemet

Güneş enerjili güvenlik kamerası yerleştirmeyi planladığınız her yerde, kameranızı yalnızca güneşe değil, aynı zamanda yağmur, kar ve diğer olumsuz hava koşullarına da maruz bıraktığınızı unutmayın.

Bu yüzden, güneş panelinin ve güvenlik kamerasının IP65 (ve üzeri) derecelendirmesiyle hava şartlarına dayanıklı olduğundan ve USB kablo bağlantı noktalarının iyi korunmuş olduğundan emin olun.

güneş enerjili güvenlik kamerası

Bununla birlikte, bölgenizde yoğun kar yağışı bekleniyorsa, paneldeki kar örtüsü güneş ışığını engelleyeceğinden ve şarj verimliliğini önemli ölçüde düşüreceğinden güneş enerjisini B planı olarak düşünün.

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

 1. Halim dedi ki:

  Güneş Enerjili Kamera Fiyatı
  Bağ evimiz için 2 adet güneş enerjili kamera arayışındayız. Bize bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz? Yer Ayvalık – Sarımsaklı

  • POWER ENERJİ dedi ki:

   Halim Bey, Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

   Talebiniz üzere Hazırladığımız fiyat teklifimiz mail adresinize gönderilmiştir. İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Güneş Enerjili Kamera ( İp Solar Güvenlik Kamerası Kurulumu) Videomuzu izleyebilirsiniz.

 2. Hande Sunal dedi ki:

  Gece Görüşlü Solar ip Güvenlik kamerası
  Gece Görüşlü Solar ip Güvenlik kamerası ile uzaktan izleme yapabileceğimiz bir sistem arıyoruz. Bunun için nasıl bir fiyat alabiliriz.

  • POWER ENERJİ dedi ki:

   Hande Hanım, Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

   Talebiniz üzere Hazırladığımız fiyat teklifimiz mail adresinize gönderilmiştir. satis.powerenerji.com İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Güneş Enerjili Kamera ( İp Solar Güvenlik Kamerası Kurulumu) Videomuzu izleyebilirsiniz.

 3. POWER ENERJİ dedi ki:

  Bu videomuzda Güneş Paneli ile güvenlik kamerası çalıştırma, güneş enerjili gece görüşlü solar ip kameralar / solar camera kurulumu hakkında olacaktır. Elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde (tarla, bahçe vs) güneş paneli / solar panel kamera kurulumu ile çalışan kamera güvenlik sistemlerini kullanabilirsiniz. Detaylar videomuzda

  Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi eğitimlerini izlediğin için teşekkürler. Ücretsiz Güneş Enerjisi eğitimleri için abone olmayı unutma! ABONE OL : https://bit.ly/2D3STCA

 4. Nuri duru dedi ki:

  slm ben ciflik yapma hazirligindayim bulundugum yerde elektirik yok ama ben gunes ve ruzgardan yararlanmak istiyorum ve birde derin kuyu vurdurdurup gunes panellerinden kullanmak istiyorum. bu konuda bilgi verirseniz menmun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir