Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

Güneş Enerjili Kamera Nedir? Güneş paneli, batarya ve güvenlik kamerasından oluşan sistemlerin genel adıdır. Güneş enerjili kamera enerjisini solar panel ile güneş enerjisinden üretilen elektrikten alır.

güneş enerjili kamera fiyatı

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Güneş Enerjili Kamera  yani Solar Kamera; güneş paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi ile çalışan kameraların genel adıdır. Elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde (Bağ evi, Tarla vs) Güneş Enerjisi İle Çalışan Solar Güvenlik Kamerası sistemi, gece görüşlü kameralar veya wifi veya sim kamera çalıştırma hakkında olacaktır.

Güneş Enerjili Kameralar Nasıl Çalışır? Güneş Panellerinin ürettiği enerji (elektrik) şarj kontrol ünitesi yardımıyla bataryada depolanır, bataryada depolanan elektrik ile Güvenlik Kamerası 7/24 çalışması için kullanılır.

Güneş Paneli Fiyatları + Güneş Paneli Fiyatları

Gece saatlerinde güneş ışığı olmadığı (enerji üretilemediği) için batarya / akü kapasitesi Güvenlik Kamerası tüketimi dikkate alınarak seçilmektedir.

Örneğin Gece 8 saat çalışmalı veya gece 10 saat çalışmalı veyahut tüm gece gündüz çalışmalı gibi tercihler müşterilerimizin talebi doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

İçindekiler

Güneş Enerjisi Kamera Sistemleri Fiyatı, güvenlik kameralarının teknik özelliği, Kamera sayısı, wifi özelliğinin olması ve gece görüşlü kamera olup olmamasına göre fiyatları değişkenlik göstermektedir.

 

Güneş Enerjili Güvenlik Kamera Kullanım Alanları

Güneş Enerjili Kameralar başta elektrik enerjisi olmayan yerlerde güvenlik ihtiyacı için geliştirilmiş ürünlerdir. Bu nedenle bu kamera güvenlik sistemleri aşağıdaki kullanımlara uygundur.

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları
 • Bağ evleri
 • Arsalar
 • Tarlalar
 • Seralar
 • Dağ Evleri
 • Özel Mülkiyet Alanları
 • Tarım İşletmeleri
 • Hayvan Ağılları
güneş enerjili kamera güneş paneli ile çalışan kamera güvenlik sistemi

güneş enerjili kamera güneş paneli ile çalışan kamera güvenlik sistemi

Solar Mağazamız da Güneş Paneli, Çatı Üstü Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi, Solar Paket (Akülü Sistemler), Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri,  Jeneratör, İnverter, Solar Pompa Sürücüsü, Jel Akü, Dalgıç Pompa gibi ürünlerin güncel fiyatlarını bulabilirsiniz.

Güneş Enerjili Gece Görüşlü Kamera

Güneş Enerjili Gece Görüşlü Kameralar, Gece karanlığında çekim yapabilen ve kayda alabilen kameralardır. Kameranın ihtiyacı olan enerjisi solar panel ile sağlandığı için solar kamera veya gece görüşlü Güneş enerjili solar kamera olarak bilinirler.

Gece Görüşlü Solar Kameralar, Güneş Paneli, Batarya, Gece görüşlü Kamera ve Hareket sensörü den oluşur. Bu kameralar ihtiyacı olan enerjiyi bataryadan temin ederler. Bu nedenle batarya kameranın ihtiyacı olan enerjiyi güneş panelleri aracılığı ile elde etmiş olur.

Güneş Enerjili Gece Görüşlü Kamera Fiyatları

Güneş Enerjili Solar Gece Görüşlü Kameralar 1 Adet Kamera için Maliyeti 15.270 TL dir.

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları
Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

Sim Kartlı Güneş Enerjili Kamera

Sim Kartlı Güneş Enerjili Kameralar, güvenlik kamerası tarafından hangi bir hareket algılandığında sim kartı aracılığı ile ilgililere sms göndermesi nedeniyle bu ismi almıştır.

Sim Kartlı Güneş Enerjili Kameralar, Güneş Paneli ve batarya grubundan oluşur. Kameranın ihtiyacı olan enerji güneş paneli ile elde edilir ve bataryaya şarj edilir. Bu nedenle kamera elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde dahi güneş enerjisi sistemi aracılığı ile 7/24 kayıt yapabilir.

Sim Kartlı Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

Sim Kartlı Güneş Enerjili Kamera Fiyatı 15.670 TL dir.

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

Elektriksiz Çalışan Kamera

Elektriksiz çalışan kamera; elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde kameranın ihtiyacı olan enerji güneş paneli veya rüzgar türbini ile sağlanan kamera güvenlik sistemlerinin genel adıdır.

Bu kameralar çalışabilmesi için gerekli enerjiyi bataryalardan alır. Bataryalara enerjiyi ise güneş paneli veya rüzgar türbini gibi enerji üreten sistemler tarafından sağlanır.

Elektriksiz Çalışan Kamera Fiyatı

Elektriksiz çalışan kamera Fiyatı : 15.470 TL dir

BağEvi Güneş Enerjisi

Güneş Enerjili Wifi Kamera

Güneş Enerjili Wifi Kamera; wifi bağlantısı aracılığı ile bilgisayar ve cep telefonundan anlık görüntüler izlenebilen ve güneş enerjisi ile çalışan kameralardır.

Güneş Enerjili Wifi Kamera, kameranın ve wifi elektrik enerjisi ihtiyacı için güneş paneli ile üretilen enerji batarya depolanır. Bataryadaki enerji kamera ve wifi bağlantısı için kullanıma sunulur. Bu sayede elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde bu kamera ile güvenlik amacıyla kayıt yapabilirsiniz.

Solar Kamera

Solar Kamera, güvenlik kamera sistemi olmasına rağmen enerji ihtiyacı solar panel ile sağlanan kameralar dır. Bu kameralar elektrik enerjisinin olmadığı alanlarda kullanılabilir.

Solar Kameralarda, Güvenlik Kamerası, solar panel, batarya ve kayıt cihazı bulunur. Böylece solar panel enerji üretir üretilen enerji bataryada depolanır. Kameranın ihtiyacı olan enerji bataryadan sağlanarak güvenlik kamerası çalışması sağlanır.

Solar Kamera Fiyatı

1 Adet Güneş Enerjisi Solar Kamera Güvenlik Sistemi : 14.670 TL

2 Adet Güneş Enerjisi Solar Kamera Güvenlik Sistemi : 19.240 TL

3 Adet Güneş Enerjisi Solar Kamera Güvenlik Sistemi : 23.860 TL

4 Adet Güneş Enerjisi Solar Kamera Güvenlik Sistemi : 29.330 TL

Güvenlik Kamerası Akü ile Çalışır Mı?

güvenlik Kameraları Akü ile Çalışabilir mi? Evet. Güvenlik kameralarının enerji tüketimlerini batarya yani akü grupları ile sağlayabildiğiniz sürece kameralar çalışmaya devam edecektir.  Şöyleki;

Güvenlik Kameraları ve kayıt cihazları 12 volt ile çalışır. Ancak kamera ve kayıt cihazının Ah (amper) değeri de önemlidir. Kısacası volt ve amper değeri bize kameranın bir (1 ) saatte ne kadar enerji harcadığını vermektedir.

Bu hesaplama dikkate alındığında kamera ve kayıt cihazının akü grubu / batarya gurubu ile çalıştırmak mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken Kameraların sürekli olarak çalışmasıdır. Dolayısı ile bataryadaki enerji belli bir süre sonra kalmayacaktır. Batarya deşarj olacaktır.

Bataryaları beslemek amacıyla rüzgar türbini veya güneş enerjisi ( güneş paneli / solar panel ) kullanabilirsiniz. Böylece kameralar bir yandan enerji tüketimi yaparken güneş paneli veya rüzgar türbini diğer yandan batarya ya enerji sağlamaya devam edecektir.

Güneş Enerjili Kameralar Hakkında Bilgi

Güneş Enerjili Kablosuz Güvenlik Kameraları, izleme alanı içinde elektrik bulunmadığında ya da  kamera pillerini değiştirme ve şarj etme zorunluluğundan kurtulmak için enerji ihtiyacına pratik çözümler sunabilir.

Güneş enerjisiyle çalışan Wi-Fi güvenlik kamerası nasıl seçilir? 

Tahmin edebileceğiniz gibi güneş enerjili bir güvenlik kamerası güneş ışığını toplamak ve daha sonra dahili pillerini şarj etmek için bir güneş paneli kullanacaktır. Bu durumda genellikle, iki seçeneğiniz olacaktır:

güneş enerjili güvenlik kamerası

güneş enerjili güvenlik kamerası

1- Wi-Fi kamera ve güneş paneli – Ek bir aksesuar olarak bir güneş paneli ve bir USB kablosuyla, güvenlik kamerasına güç sağlamak için bir seçenek elde edebilirsiniz.

2- Entegre güneş enerjili Wi-Fi güvenlik kamerası – Bu tür bir kamerada güneş paneli kameraya yerleştirilmiştir ve bu nedenle daha hacimli ve daha göz önünde olacaktır.

güneş enerjili güvenlik kamerası

güneş enerjili güvenlik kamerası

 

IP65- Hava koşullarına mukavemet

Güneş enerjili güvenlik kamerası yerleştirmeyi planladığınız her yerde, kameranızı yalnızca güneşe değil, aynı zamanda yağmur, kar ve diğer olumsuz hava koşullarına da maruz bıraktığınızı unutmayın.

Bu yüzden, güneş panelinin ve güvenlik kamerasının IP65 (ve üzeri) derecelendirmesiyle hava şartlarına dayanıklı olduğundan ve USB kablo bağlantı noktalarının iyi korunmuş olduğundan emin olun.

güneş enerjili güvenlik kamerası

güneş enerjili güvenlik kamerası

Bununla birlikte, bölgenizde yoğun kar yağışı bekleniyorsa, paneldeki kar örtüsü güneş ışığını engelleyeceğinden ve şarj verimliliğini önemli ölçüde düşüreceğinden güneş enerjisini B planı olarak düşünün.

POWER ENERJİ

info@powerenerji.com

Tel & Whatsapp: 0532 745 27 63

 1. Halim dedi ki:

  Güneş Enerjili Kamera Fiyatı
  Bağ evimiz için 2 adet güneş enerjili kamera arayışındayız. Bize bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz? Yer Ayvalık – Sarımsaklı

  • POWER ENERJİ dedi ki:

   Halim Bey, Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

   Talebiniz üzere Hazırladığımız fiyat teklifimiz mail adresinize gönderilmiştir. İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Güneş Enerjili Kamera ( İp Solar Güvenlik Kamerası Kurulumu) Videomuzu izleyebilirsiniz.

 2. Hande Sunal dedi ki:

  Gece Görüşlü Solar ip Güvenlik kamerası
  Gece Görüşlü Solar ip Güvenlik kamerası ile uzaktan izleme yapabileceğimiz bir sistem arıyoruz. Bunun için nasıl bir fiyat alabiliriz.

  • POWER ENERJİ dedi ki:

   Hande Hanım, Güneş Enerjili Kamera Fiyatı

   Talebiniz üzere Hazırladığımız fiyat teklifimiz mail adresinize gönderilmiştir. satis.powerenerji.com İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Güneş Enerjili Kamera ( İp Solar Güvenlik Kamerası Kurulumu) Videomuzu izleyebilirsiniz.

 3. POWER ENERJİ dedi ki:

  Bu videomuzda Güneş Paneli ile güvenlik kamerası çalıştırma, güneş enerjili gece görüşlü solar ip kameralar / solar camera kurulumu hakkında olacaktır. Elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde (tarla, bahçe vs) güneş paneli / solar panel kamera kurulumu ile çalışan kamera güvenlik sistemlerini kullanabilirsiniz. Detaylar videomuzda

  Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi eğitimlerini izlediğin için teşekkürler. Ücretsiz Güneş Enerjisi eğitimleri için abone olmayı unutma! ABONE OL : https://bit.ly/2D3STCA

 4. Nuri duru dedi ki:

  slm ben ciflik yapma hazirligindayim bulundugum yerde elektirik yok ama ben gunes ve ruzgardan yararlanmak istiyorum ve birde derin kuyu vurdurdurup gunes panellerinden kullanmak istiyorum. bu konuda bilgi verirseniz menmun olurum.

 5. Yasin dedi ki:

  Arıcılıkla ugraşiyorum uzaktan cep telefonundan izleyebilecegim hareket aninda kayıt yapan ve uyari gönderen zum yapabilen güneş olmasa bile bikac gün cekim yapabilen bir sistem fiyati nedir

 6. Bircan Köseoğlu dedi ki:

  Merhaba. Benim 25 dönüm badem bahem var 4 adet güneş panelli kameraya ihtiyacım var. Ne kadar sürede kurulum yapilir. Her şey dahil fiyati ne kadar olur. Manisa selendide. İsmim Bircan Köseoğlu.

 7. İbrahim dedi ki:

  Tarlama bir kamera sistemi yapıp evden izlemek istiyorum bunun için 7 Wattlık kablosuz aktarım anteni ve 20 Wattlık kamera kullanmak istiyorum ne lazım bana

 8. Mehmet dedi ki:

  Bağ evine 3 kameralı bir güvenlik sistemi kurmak istiyorum ücreti ne kadar

 9. Ahmet dedi ki:

  Arilığim uzak olduğu için kamera takamiyorum güneş enerjili hat ile izleme dom kamera sistemleri varmıdır bilgi verirseniz sevinirim

 10. Nevzat Şahan dedi ki:

  Bahçe için 1 veya 2 adet sim kartlı güneş enerjili veya akü ile çalışabilen
  Kamera fiyatı ne olur
  532 272 25 28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir