Güneş Enerjisi Panelleri İle Tarla Sulama Sistemleri

Güneş enerjili sulama, güneş paneli ile tarla sulama, solar sulama sistemleri, güneş paneli, güneş enerjisi ile çalışan dalgıç pompa, derin kuyu dalgıç pompa, solar pompa

gunes-enerjili-sulama-pompasi

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa
Merhabalar. Dün akşam paylaştığımız Güneş Enerjili Sulama Sistemleri için çok kişi aradı. İlginiz için teşekkür ederiz. Öncelikle sistem maliyeti kurulacak projeye göre değişiyor. Herkesin ihtiyacı farklılık gösteriyor. Bazısı için 5.5 hp dalgıç pompa yeterli olurken bazısı için 25 hp dalgıç pompa gerekiyor. Dolayısı ile sistem maliyetleri kurulacak sistemin büyüklüğüne göre değişiyor. Siz ihtiyacınızı söyleyin biz hesaplamasını yapalım. Aklınıza Takılan soruları bize sorabilirsiniz. POWER ENERJİ  https://www.powerenerji.com/solar-pompa-surucusu-gunes-enerjisi-ile-dalgic-pompa-calistirma.html
 
– Güneş Enerjili Sulama Sistemlerinde AKÜ kullanmıyoruz. Bu sistem sadece gündüzleri çalışır. Güneşin doğuşu ile çalışmaya başlıyor akşam güneş batasıya kadar çalışmaya devam ediyor.
 
– Tarım Kredi kooparatifleri Çiftçi üye kaydınız olması durumunda Güneş Enerjili Sulama Sistemlerinin % 100 için kredi veriyor. Geri Ödeme 1 yıl, 3 yıl, 5 yıl
 
– Bankalar Güneş Enerjili Sulama Sistemlerinin % 75 için kredi veriyorlar. Şuan ençok başvuru Ziraat Bankası ve Denizbankta. Ziraat Bankası 4 yıl geri ödemeli % 75 kredi veriyor. Yıllık Kredi Faiz oranı % 8. Siz % 25 ni sistemi kurulum aşamasında bize ödüyorsunuz. % 75 banka bize ödüyor. Ziraat Bankasında ortalama 15 günde kredi çıkıyor. Deniz Bankta ortalama 3 günde kredi çıkıyor.
 
– Hibe; kağıt üzerinde var deniyor. Alabilmek çok zor. Neredeyse imkansız. 20 başvurudan 1 ne çıkıyor. 11 aydır hibe çıkmasını bekleyen müşterilerimiz var.
 
– Sistemin bir tek kurulum maliyeti bulunmaktadır. Doğru firmaya doğru ürünler kullanılarak yaptırılan sistemler 20 YIL KULLLANIM ÖMRÜNE sahiptir.
 
– Akıllı Sulama Sistemi ile sulama yapabilirsiniz. Güneş Panellerinin ürettiği enerji solar pompa sürücüsüne iletilir solar pompa sürücüsü enerjiyi dalgıç pompanın çalışma frekans aralığında düzenler ve pompaya iletir bu sayede istediğiniz dalgıç pompayı çalıştırabilirsiniz. Şimdi sıkı durun yeni geliştirdiğimiz sistem ile manual açma kapatma yerine artık cep telefonunuz ile güneş enerjili sulama sisteminizi açıp kapatabileceksiniz. Bu durumda tarlanıza gitmenize gerek olmadan sistemi çalıştırıp istediğiniz anda kapatabileceksiniz. Örneğin. Evinizde, iş yerinizde otururken kilometrelerce uzaklıktaki tarlanızdaki sistemi kontrol etmeniz mümkün. Hatta İstanbuldan Urfadaki Güneş Enerjili Sulama Sistemini açıp kapatabileceksiniz.

 

POWER ENERJİ  www.powerenerji.com

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir