İnverter Nedir ve Ne İşe Yarar Nasıl Çalışır? Tam sinüs invertör fiyatları

modifiye sinüs inverter fiyatları,power tam sinüs inverter,orbus invertör fiyatları,1500 watt inverter fiyatları,1000 watt tam sinüs inverter,1000w tam sinüs inverter,1500 watt tam sinüs inverter,power inverter 1000 watt fiyatları,inverter nedir,invertör fiyat listesi,tam sinüs invertör fiyatları,invertör fiyatları hepsiburada,güneş paneli fiyatları,invertör çeşitleri,modifiye sinüs invertör fiyatları,ataba invertör fiyatları

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

İnverter Nedir ve Ne İşe Yarar Nasıl Çalışır? Tam sinüs invertör fiyatları

Enerji tasarrufunu sağlamak amacıyla birçok farklı cihaz kullanılmaktadır. Bu anlamda enerji tasarrufunu sağlamak amacıyla devrelerdeki frekans ayarını düzenleyen cihazlara da inverter ismi verilmektedir.

Güneş Paneli Fiyatları +Güneş Paneli Fiyatları

Alternatif akımı doğru akıma, doğru akımı da alternatif akıma çeviren ve 3 fazlı çalışma sistemine sahip olan, gerilim ve frekansları düzgün bir şekilde ayarlayan tüm cihazlar inverterdır.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

Daha basit bir şekilde anlatılacak olursak; inverterler 12V, 24V ve 48V doğru akıma sahip akü voltajını 230V alternatif akım 50 Hz voltajına çevirirler.

Inverter Nasıl Çalışır?

Ayrıca inverter DC geriliminden AC gerilimi elde etmek içinde kullanılan bir cihazdır. Örnek verecek olursak; kesintisiz UPS kaynaklarında hem invertör hem de konvertör kullanılır. İlk olarak AC gerilim önce konvertöre gelir ve DC’ye çevrilir, daha sonra oluşan DC sinyali inverter içerisinde AC’ye çevrilir. Bu sayede 220 volt elektriğin olmadığı bir yerde 12 ve 24 voltluk aküden 220 volt enerji elde edilebilir.

İnverter Fiyatları +İnverter Fiyatları

Bilmeniz gereken bir diğer kısım ise inverterlerın elektrik üretmediğidir. Kullandıkları tüm enerjiyi akülerden çekerler ve 12 volt doğru akımı 220 v alternatif akıma çevirirler. Bu yüzden aküye yakın mesafeden 12 volt tarafındaki kablo bağlanabilir ve bu kablo kalın olabilir. Fakat uzak olacak kısım yani 220 volt olan kısımda hem uzun hem de ince kablolar kullanılmalıdır.

2

Inverter Ne İşe Yarar?

Genel olarak inverter özelliği 0,5 ile 2000 Hz arasında hız ayarı yapabilmesidir. Yani inverter önce şebekelerdeki gerilimleri doğrultur, şebekede meydana gelen tüm gerilim dalgalanmaları, pikleri ve bozucu elektrik dalgalanmalarını ara devre elemanı olan kondansatör ve bobinlerde filtreleyip temizler.

Jel Akü Fiyatları +Jel Akü Fiyatları

Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

 1. Muhittin dedi ki:

  Bahçem rüzgarlı üst taraflarında devasa rüzgar gülleri var elektriğe ihtiyacım var .kuracağım rüzgar enerjisi ile kaynak veya matkap veya hidrafor çalıştırmak istiyorum. bu konuda bilgiye ihtiyacım var. ne yapmalıyım.

 2. admin dedi ki:

  Muhittin Bey, Tarafınızla irtibata geçilecektir. İyi Günler Dileriz

 3. ismail dedi ki:

  ben hurdacılık yapıyom araba aküsüneden ispirel kaynak çalıştırcam bun lar iyi olurmu yardımcı olursanız memnun olurum ne önerirsiniz

 4. Ogus Dalman dedi ki:

  Bir evin ihtiyacı olan sistemin maliyeti nedir?

 5. Alpbilge Cetin dedi ki:

  Güneş enerjisi ile Tarım saluma mümkün mü? Mümkün ise maliyeti nasıldır?

 6. Savas Öztürk dedi ki:

  Bir evin ihtiyacı olan sistemin maliyeti nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir