İtalya’ya Güneş Paneli Güneş Enerji Teknolojisi Türkiye’den Gidecek

Türkiyeden İtalya ya güneş enerjisi elektrik üretimi sistemleri ihraç edilecek

güneş enerjisi paneli

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi ve Yenilenebilir enerjiye olan ilginin arttığı dönemde İtalya’da anahtar teslim güneş enerjisi santrali yapımı için sözleşmeler ardı ardına geliyor.

İtalya’ya Güneş Paneli Güneş Enerji Teknolojisi Türkiye’den Gidecek

Güneş Paneli Fiyatları  +Güneş Paneli Fiyatları

Geçtiğimiz günlerde İtalya’da 50 megawatlık güneş enerjisi santrali projesi geliştirme ve anahtar teslim yapımı bir Türk firmasına verilirken şimdi de İtalya’da 11 MW büyüklüğünde Güneş Elektrik Santrali proje geliştirme ve anahtar teslim yapımı için yeni bir sözleşme imzalandı.

İtalya’ya Güneş Paneli Güneş Enerji Teknolojisi Türkiye’den Gidecek

Fabrika Solar Panel Enerji Üretimi

Fabrika Solar Panel Enerji Üretimi nasıl yapılır, Maliyeti Nedir?

İtalya’nın ve Avrupa’nın önemli güneş santralleri arasında yer alacak olan projenin tüm geliştirme süreçleri ve anahtar teslim üstlenildi.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

Tracker ile kurulması planlanan santralde üretilecek olan elektriğin ikili anlaşmalar yolu ile tüketicilere satılması hedefleniyor.

Türkiye’nin güneş enerjisi potansiyeli açısından önemine vurgu yapan Cem Göçmen; “Projenin niteliği, yeri ve içeriği açısından önemli olan bu yatırım kararı için emeği geçenleri tebrik ederiz.

Daha temiz, daha güzel, daha yaşanabilir bir dünya hedefimize ulaşmak için ülke fark etmeksizin çalışmaya devam ederek, proje geliştirme, müteahhitlik, elektrik satış anlaşması ve finansmanı da kapsayan faaliyetleri anahtar teslim esası ile yürütecektir” dedi.

İnverter Fiyatları +İnverter Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir