Laminat Parke Fiyatları Çanakkale Çanakkalede

Laminat parke,Laminat parke fiyatları, Laminat parke çanakkale, çanakkalede Laminat parke, Laminat parke modelleri, Laminat parke renkleri, Laminat parke markaları, çanakkale Laminat parke firması, çanakkale Laminat parke firmaları

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Laminat Parke Fiyatları Çanakkale Çanakkalede

Bu yazımızda : Laminat parke,Laminat parke fiyatları, Laminat parke çanakkale, çanakkalede Laminat parke, Laminat parke modelleri, Laminat parke renkleri, Laminat parke markaları, çanakkale Laminat parke firması, çanakkale Laminat parke firmaları hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Lamine parkenin, laminat  parkeden en önemli  farkı; laminat parkede arada MDF kullanılır,doğal parke değildir. Lamine parkede ise aradaki malzeme % 100 ağaçtır. Lamine parke, laminat parkeden bu yüzden daha pahalıdır.

Laminat “sıkıştırılmış talaş üzerine reçine emdirilmiş kağıt baskıdır”. Parke olarak değil, parke alt başlığında kullanılan güzel görünüşlü bir kaplama malzemesidir.

 

Laminat parke

Laminat parke

Üst katman (cila tabakası)
Kâğıt tabaka
HDF tabakası
Denge kâğıdı

 

 

 

Lamine Parke

Lamine Parke

Üst katman optimum 4 mm ağaç
Orta katman 8 mm ağaç
Alt katman 2 mm ağaç

Anlaşılacağı gibi lamine parke %100 organik bir malzeme olan ağaç’tan üretilmektedir. İmalat esnasında kullanılan ağaçlar kurutma ve iklimleme tabir edilen işlemlerden geçtikten sonra birbirlerine 90 derece dik gelecek şekilde (suyuna ve sokara sına) preslenirler.

 

laminat parke markaları ile ilgili görsel sonucu

Ağaç sektörünün yan ürünlerinden birisi olan kırpıntı, talaş gibi malzemelerin ısıl işlemler altında işlenerek ve preslenerek meydana getirilmesi ile laminat parke oluşturulmaktadır. Evlerimizde, ofislerimizde ve yaşadığımız her türlü ortama ayak uydurabilen laminat parkeler, yüksek dayanımları ve uzun ömürlü yapısı ile dikkat çekmektedir. Ayrıca estetik olarak da oldukça başarılı olan laminat, HDF diye tabir edilen ve orta tabakanın üzeri dekor kağıdı gibi koruma malzemeleri ile kaplanmış, yüksek kaliteli malzemelerin işlenmesi ile üretilmektedir.

Laminat Parke Laminat Parke Çeşitleri

Kullanım alanlarına ve sınıflarına göre çeşitli kriterlerle birbirinden ayrılan laminat parkeler, 2 haneli kod sistemi ile tanımlanmaktadır. 22, 32 gibi kodlarla tanımlanan bu malzemelerin aşınmaya karşı dayanıklılığı ve mukavemet değerleri arttıkça rakamları da artmaktadır. Günümüzde en çok tüketilen ve ihtiyaç duyulan laminat parke 31 Class’tır. Yapısı gereği selülozik ve alüminyum oksit gibi bileşenlere sahip laminat parkeler, çizilmeye ve ısıya karşı dayanıklı olan ürünlerdir. Evlerimizde estetik bir görünümün yanı sıra, dayanıklı ve uzun ömürlü parkeler tercih etmek isteriz. Ayrıca laminat parkeden beklenen diğer özelliklerden olan sıvı temizlik malzemelerine karşı dayanıklılık, güneş ışınlarına ve sigara ateşine karşı uzun ömür bu malzemelerde bulunmaktadır.

Laminat Parke FiyatlarıLaminat Parke Modelleri

Laminat parkenin bu kadar çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de görünümünün ahşap ve türevlerini andırmasıdır. Evimizde sanki en kaliteli ahşap malzemelerin işlenmesi sonucunda oluşturulmuş bir ürün görünümü kazandırması, üç boyutlu çalışmaya imkan sunması, ahşap maliyetinin sürekli artan piyasasının yerini ucuz ve kaliteli laminat parkeye bırakması, diğer tercih edilme nedenlerinden birkaçıdır.

Laminat ParkeLaminat Parke Temizliği

Çanakkale ve ilçelerinde Laminat Parke satışı ve kurulumu yapmaktayız.

ÇAMSAN ve SUNFLOOR Laminat Parke Satışı yapmaktayız.

Çamsan Modelleri M2 Fiyat ( Süpürgelikler Şilte Dahil): 27 TL

Çamsan Modelleri M2 Kurulum Dahil Fiyat :30 TL

Bize Ulaşmak İçin : 0532 745 27 63

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir