Mercedes-Benz Elektrikli Otomobil Fiyatları

mercedes benz,mercedes benz c serisi fiyat listesi,mercedes benz ticari fiyat listesi,mercedes benz fiyat listesi 2015,mercedes benz kamyon fiyat listesi,mercedes benz vito fiyat listesi,mercedes benz g serisi fiyat listesi,mercedes benz b serisi fiyat listesi,mercedes benz tır fiyat listesi,mercedes elektrikli arabası,mercedes elektrikli motor,mercedes elektrikli araçlar,mercedes benz cars,mercedes elektrikli araba fiyatları,mercedes elektrikli otomobil üretecek,elektrikli mercedes b serisi,mercedes elektrikli araç

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Mercedes-Benz’in otomotiv dünyasındaki değişen trendlere uyarak, 2020 yılının sonuna kadar yaratacağı yeni ürün gamıyla birlikte elektrikli dört aracı piyasaya sürmesi bekleniyor.

 

Mercedes-Benz’in elektrikli otomobillerden oluşacak yeni gamı üzerindeki çalışmalarının hız kazanması kararı, Alman hükümetinin uzun süredir beklenen, elektrikli araçların satışını artırmak için yürürlüğe koyacağı destekleme programını açıklamasından sonra geldi. Toplam 1,2 milyar Eurolukdestekleme bütçesi oluşturan Alman hükümeti, fiyatı 60.000 Euro’dan aşağı olan bütün elektrikli arabalar için satış desteği sunacak.
Mercedes’in yeni ürün gamı planları ise şirketin şu anki ar&ge departmanı başkanı olan Thomas Weber tarafından yönetilecek. Şirketin yeni elektrikli ürün araç gamına 2020 yılının sonuna kadar dört araç eklenecek.
İki adet elektrikli sedan ve iki adet elektrikli SUV aracın ürün gamına dahil olması bekleniyor. Bütün araçların, geleneksel motorlardan güç alan kardeş modelleriyle aynı temel bileşenleri paylaşması düşünülürken, elektrikli araçların tasarımlarının sıfır emisyon modelleri olduklarını anında belli edecek şekilde ayırt edici detaylara sahip olacağı belirtiliyor.
Yeni elektrikli araç gamı, Mercedes’i doğrudan Tesla Motors ile yarışır hale getirecek. 2012’den bu yana ürettiği Model S ile Tesla’nın bu alanda oldukça fazla tecrübesi bulunmakta. Mercedes’in yeni ürün gamının şirketi aynı zamanda, “e-tron quattro” konsept aracının üretim versiyonunu 2018’de yollarla buluşturacak olan Audi ile de elektrikli araç pazarında rekabet edecek hale getirmesi bekleniyor
Üretilecek olan yeni modellerin üstündeki sır perdesi hâlâ aralanmış değil ancak Weber’in son zamanlarda verdiği demeçlerden, sedan modellerin C Sınıfı ile S Sınıfı’yla; SUVlerin ise GLA ile GLCmodelleriyle ortak özellikler taşıyacağı tahmin ediliyor

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

  1. Umut Safak dedi ki:

    Ev aletleri elektrik tüketim bilgileri nelerdir?

  2. Ahu Sezen dedi ki:

    Güneş enerjisi maliyetleri ne kadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir