Powerbank Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Bu yazımızda Powerbank Fiyatları, powerbank fiyat, powerbank modelleri, en ucuz Taşınabilir Şarj Cihazı, Taşınabilir Şarj Cihazı fiyatları, Taşınabilir Şarj aleti, Taşınabilir Şarj aleti fiyatları, powerbank tavsiye, taşınabilir şarj,powerbank en iyisi, sony powerbank,taşınabilir şarj cihazı tavsiye,

powerbank fiyatları

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bu yazımızda Powerbank Fiyatları, powerbank fiyat, powerbank modelleri, en ucuz Taşınabilir Şarj Cihazı, Taşınabilir Şarj Cihazı fiyatları, Taşınabilir Şarj aleti, Taşınabilir Şarj aleti fiyatları, powerbank tavsiye, taşınabilir şarj,powerbank en iyisi, sony powerbank,taşınabilir şarj cihazı tavsiye, xiaomi 20000 mah,

Taşınabilir Şarj Cihazları/Powerbank Cep Telefonu Aksesuarları Fiyatları En Ucuz Modelleri Kampanyalı Fırsatları

Güneş Paneli Fiyatları  + Güneş Paneli Fiyatları

Mobil cihaz kullanımının son yıllarda artış göstermesiyle powerbank’lere (taşınabilir şarj cihazları) olan ihtiyaç da arttı. Zira günümüzde artık hemen her işimizi akıllı cihazlarımızla halledebiliyoruz. Hal böyle olunca cihazlarımızın bataryaları bir günü çıkartamıyor. Yanımızda sürekli şarj aleti taşımaktansa powerbank taşımak çok daha akıllı bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle seyahatlerde büyük kolaylık sağlayan bu cihazların kalitesi, tıpkı diğer teknolojik ürünlerde olduğu gibi değişiyor. Birçok firmanın farklı kapasiteye sahip powerbank seçenekleri var.

Power Enerji Güneş Enerjili Sulama Sistemleri

Powerbank’in mAh değeri önemli

Taşınabilir şarj cihazlarını ayıran en büyük özellik bataryanın mAh değeri. Zira bu bataryaların mAh değeri ne kadar yüksek olursa, o derecede pil ömrü sunuyor. Örneğin 8.000 mAh’lik bir powerbank, 2.000 mAh bataryalı bir akıllı telefonu ortalama 3 – 3,5 kez şarj edebiliyor. Esasen 4 kez şarj etmesi bekleniyor fakat şarj sırasında bazı kayıplar oluşuyor. Çevresel faktörler ve kablo kalitesizliği gibi nedenlerden ötürü değer kayıpları olabiliyor. Bu nedenle beklenen şarj etme sayısı gerçekleşemiyor.

Şarj etme süresine dikkat!

İnverter Fiyatları + İnverter Fiyatları

Birçok kişi powerbank’lerin şarj etme süresinden şikayet ediyor. Tabii bu cihazlardan prizden aldığımız verimi beklemek yanlış olur. Lakin yanlış ürün seçimi yaptığımız takdirde, düşük performanslı cihaza sahip olabiliriz. Bunun için dikkat etmek gereken bazı kriterler var. Örneğin çıkış gücü. Genellikle powerbank’lerde 5v1A ibaresi yer alıyor. USB çıkışlarda 5V sabit olduğunu biliyoruz. Sonra gelen rakam ise şarj süresini gösteriyor.

1A çıkış gücüne sahip bir şarj aleti, 2.000 mAh’lik bir bataryayı yaklaşık 2 saatte şarj edebiliyor. 2A çıkış gücüne sahip powerbank ise tam 2 katı daha hızlı şarj edebiliyor. Yani aynı batarya 2 saat olan şarj süresi 1 saate düşüyor.

Bu nedenle performanslı bir powerbank sahibi olmak için iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Bu nedenle piyasada satılan en iyi taşınabilir şarj cihazlarını derledik.

İşte Türkiye’de satılan en başarılı powerbank’ler:

Jel Akü Fiyatları + Jel Akü Fiyatları

Xiaomi 20000 mAh

Sony Cp-S15s

Şarj Kontrol Cihazı + Solar Kablo

Romoss Polymos 20

Philips DLP10402

 

Asus ZenPower 10050

S-Link Swapp Ip-L44

TP-LINK PB50

Xiaomi 16000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Asus Zenpower ABTU005 10050 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Samsung EB-PN915 11300 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Samsung EB-PG850 8400 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Xiaomi 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Sony CP-V5 5000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Samsung 10200 mAh EB-PG935BSEGWW Taşınabilir Şarj Cihazı

Sony CP-V10 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Taşınabilir Şarj Cihazı

Taşınabilir şarj cihazı almadan önce Asus, Samsung, Sony, Trust, Xiaomi ve daha bir çok marka için en ucuz taşınabilir şarj cihazı fiyatlarını burada bulabilirsiniz

Zamansız tükenen bataryalara özel üretilmiş bir teknoloji olan taşınabilir şarj cihazı, telefon ve tablet kullanıcılarının gözdesi. Mini boyutları ve hafiflikleri ile kolayca taşınabilen bu aletler, priz gerektirmeden bataryanın kısa sürede dolmasını sağlar. Asus, Xiaomi, Sony, TP-Link, Romoss, Trust, Samsung taşınabilir şarj cihazlarının birbirinden farklı modellerini değerlendirerek; kullanıcı yorumları, fiyatları ve indirimleri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizden faydalanabilirsiniz.

En Doğru Taşınabilir Şarj Cihazını Nasıl Seçerim?

İhtiyaçlara cevap verebilen en uygun taşınabilir şarj aletine sahip olmak için öncelikle kullanım alanları ve kullanım sıklığı belirlenmelidir. Telefon dışında bu aletin hangi cihazlar ile kullanılacağı, ne sıklıkla ve hangi doluluk oranı ile şarj edileceği bilgisi, taşınabilir sarj aleti seçiminde etkili olur. Şarj çıkış voltajı, batarya kapasitesi buna göre belirlenir. Ayrıca bu aletlerin, kullanılacak cihazlara tam uyumluluk göstermesi gerekir.

Taşınabilir Şarj Cihazı Kullanıcıya Ne Kazandırır?

Seyahat esnasında, ofiste veya şarj aleti kullanamayacağınız durumlarda size yardımcı olacak taşınabilir şarj aletleri, küçük boyutları ve hafifliği ile taşıma işlemlerinde sorun yaratmaz. Kısa bir süre içinde bataryanızın dolmasına olanak sağlayan bu aletlerin verimi, şarj edilen cihazın elektrik gücü ve batarya kapasitesine göre değişkenlik gösterir.

Maksimum Verim Almak

Mobil şarj cihazlarından verim almanın en önemli sırrı, kullanım öncesinde ürünün tam olarak şarj olduğundan emin olmaktır. Aksi takdirde yarım doldurulan cihazların kullanım ömürleri beklenenden kısa olur. Böyle durumlarda şarj edilen alet de en düşük seviyede verim alır. Tüm bu özellikleri dikkate aldıktan sonra ihtiyaçlarınıza en uygun taşınabilir şarj cihazına erişmek için bize danışmanız yeterli.

Xiaomi MI 10000 Mah Taşınabilir Şarj Aleti (Powerbank) + Kılıf

xiaomi şarj aleti ile ilgili görsel sonucu

98966975404154469927

Ürün özellikleri

İçindekiler

 

Tip: Taşınabilir

 

Uyumlu Marka: Bütün Telefon ve Tabletler

 

Pil Kapasitesi ( Mah ): 10000 Mah / 3.6V

 

Marka: Xiaomi

 

Boyutları: 91 * 60,4 * 22mm

 

Ağırlık: 207 gram

 

Batarya Tipi: Lityum (İon)

 

Usb Girişi: DC 5.0V / 2.0 a

 

Usb Çıkışı: DC 5.1V / 2.1 a

 

 

Şarj Süresi;

Yaklaşık 5,5 saat( 5v / 2a şarj, standart kablo)

Yaklaşık 10 saat( 5v / 1a şarj, standart kablo)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar