Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları – VR Gözlük Fiyatları Samsung Gear Vr

sanal gerçeklik gözlüğü fiyat, samsung gear sanal gerçeklik gözlüğü fiyatı, vr box sanal gerçeklik gözlüğü fiyatı,sanal gerçeklik gözlüğü satın al,sanal gerçeklik gözlüğü yapımı,sanal gerçeklik gözlüğü nedir,sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları teknosa,google cardboard,sanal gerçeklik gözlüğü yorum,ps4 sanal gerçeklik gözlüğü fiyat,sanal gerçeklik gözlüğü ekşi

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları – VR Gözlük Fiyatları Samsung Gear Vr

sanal gerçeklik gözlüğü fiyat, samsung gear sanal gerçeklik gözlüğü fiyatı, vr box sanal gerçeklik gözlüğü fiyatı,sanal gerçeklik gözlüğü satın al,sanal gerçeklik gözlüğü yapımı,sanal gerçeklik gözlüğü nedir,sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları teknosa,google cardboard,sanal gerçeklik gözlüğü yorum,ps4 sanal gerçeklik gözlüğü fiyat,sanal gerçeklik gözlüğü ekşi

Sanal gerçeklik konusu yıllar öncesindeki yüze takılabilen ekranlı gözlüklerden başlayarak bugüne kadar hep gündemde oldu ancak ürünlerin fiyatları nedeniyle bir türlü hayatımıza girmeyi başaramadı. Ta ki içerisinde bulunduğumuz yıla kadar. Akıllı telefonların ekran çözünürlüğünün ciddi boyutlara ulaşması artık söz konusu teknolojinin optik düzenekler içinde de çalışabilmesini sağlıyor. Ucuz ve pahalı olarak sanal gerçeklik gözlüklerine artık ulaşabilmek çok daha kolay.

IMG_7924

Samsung’un sektöre sunduğu ilk ürün olan Gear VR elbette firmanın ürettiği modellerle uyumlu. Şimdilik desteklenen modeller arasında Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge var. Gözlük içerisindeki yuva bu telefonlara özel geliştirildiğinden ve bir bağlantı noktası içerdiğinden başka marka telefonların kullanımı mümkün değil. Elbette tüm telefonları destekleyen ancak özelliklerden biraz daha yoksun üçüncü parti seçenekler de yok değil.

IMG_7927

Telefonunuzu Samsung Gear VR’ın içine taktığınız anda gözlük çalışmaya başlıyor ve özel olarak geliştirlen arabirimi açıyor. İlk etapta gözlük ve telefon kombinasyonunu nasıl kontrol edebileceğiniz öğretiliyor ve sonrasında oyunlardan, filmlere ve etkileyici panoramik fotoğraflara uzanan VR dünyasına geçiş yapmış oluyorsunuz. Sistemin Samsung’a entegre olmasının birçok avantajı var ancak üçüncü parti veya web tabanlı olan uygulamaları VR gözlüğünüzde deneyimlemek güç hale geliyor. Samsung’un özel uygulaması telefon gözlük içindeki bağlantı noktasına takıldığı an devreye giriyor.

IMG_7929

Gözlüğün elbette malzeme kalitesi, entegre soğutma sistemi, lens mesafe ayarları gibi VR deneyimine katkı sağlayan önemli ayrıcalıkları var. Bir diğer dikkat çeken nokta ise dış Micro USB bağlantısı. Böylece VR keyfiniz asla yarıda kesilmiyor. Samsung Gear VR, özellikle telefon ekranından beslenen bir sistem olduğu için kullanıcıların rahatlıkla ulaşabileceği bir seçenek olarak göze çarpıyor. Eğer uzun yolculuklarınızda dev ekranda film izleyerek veya oyun oynamayı deneyimlemek istiyorsanız tam size göre.

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir