Sıfır faizli KOSGEB Kredi Başvurusu

KOSGEB faizsiz kredi başvuruları, KOSGEB kredi başvuruları, KOSGEB kredi, 50 bin lira faizsiz kredi, Kosgeb kredisi nasıl alınır? Şartları Nelerdir? Başvuru Nasıl Yapılır?

kosgeb kredi

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Kosgeb kredisi nasıl alınır? Şartları Nelerdir? Başvuru Nasıl Yapılır?

Kosgeb Sıfır Faizli İşletme kredisi faiz desteği başvuruları başladı Kosgeb 50 bin lira faizsiz kredi veriyor. Sizde bu kredi imkanından yararlanmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Esnaflar ve kobi’ ler için çıkan 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu için KOSGEB veri tabanına kayıt olup kobi beyannamesini güncelleyen veya oluşturanların sıfır faizli kredi başvurularını yine İnternet üzerinden sağlamaları gerekmektedir. 3 cü ve son adım olan bu işlemi sağlamanız için oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre aracılığı ile nasıl giriş yapacağınızı burada bağlantı linki ve resimleri ile sizler ile paylaştık. Video olarak da bire bir nasıl başvuru yapıldığını uygulamalı olarak anlatım eklenmiştir.

Sıfır faizli kredi başvurusu nasıl yapılır ?

Ülke genelinde şehir ve bölge ayırt etmeksizin tam 15 bin esnaf ve kobi’ yi yakından ilgilendiren 50 bin TL faizsiz kredi başvurularını yapmak için bilindiği gibi ilk adım olarak şayet KOSGEB veri tabanına kayıtlı değilseniz kayıt işlemini yapmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini son güne bırakanların sistemlerin kilitlenmesi ile zorluk çektiğini bilmekteyiz. Aşırı yoğunluk saatleri olan mesai saatlerinde bu işlemi sağlamak yerine akşam ve gece saatlerinden yapmanız daha sağlıklı olacaktır.  Kayıt olduktan sonra ise mutlaka şayet daha önce kobi beyannamesi oluşturmadı iseniz oluşturmanız şayet mevcut bir beyanname sahibi iseniz onu tekrardan güncellemeniz gerekmektedir. Yine sizlere BU makalemizde bu işlerim resimli olarak yapmanız gerekenler ile anlatmıştık.  Bu iki işlem sonrasında ise en son olarak beyanname ekranında bilgi dokümanı ile birlikte çıktı almanız gerekmektedir. Çıktı işlemini yapmak için dokümanları bilgisayarınızı indirmeniz gerekecektir. Yani bu işlemler cep telefonu veya tablet gibi mobil iletişimler ile üzgünüz ki sağlanması bir hayli zor olacaktır. Çıktıları alan kobi ve esnafımız aşağıdaki belgeleri de hazırlayarak aşağıdaki alandan 50 bin TL sıfır faizli kredi başvurusunu yapabilirler.

Kullanıcı adı ve şifrenizin yanı sıra sisteme giriş yapabilmek için aşağıdaki güvenlik kodunu da girmeyi ihmal etmeyiniz. Ekranı görmekte zorluk çekenler http://sifirfaiz.kosgeb.gov.tr/ bura adreste yer alan sayfaya giriş yapabilirler.

50 bin TL faizsiz kredi için getirilmesi gerekenler

Başvuru işlemlerin İnternet ortamından yukarıda belirttiğimiz şekilde sağlayanlar yanlarından işletmeleri ait bazı belgeleri de beraberlerinde getirmeleri gerekmektedir. Bu belgeler ise; Ticari veya esnaf sicil gazetesi, imza sirküleri getirilmesi gerekmektedir. Gerekli sıfır faizli esnaf ve kobi kredisi başvurularını İnternet üzerinden yapıp ve hak sahibi olanlar belirlenir belirlenmez sizlere hak sahibi olanların duyurusunu yapacağız. Hak sahibi olanlar daha sonra ne yapacak.

Anlaşma sağlanan bankalar

Faizsiz kredi almaya hak sahibi olduysanız şayet kredinizi alabilmeniz için ilgili bankaya şahsen başvurmanız gerekmektedir. Tabi bu bankalar sizler için daha önce birim tarafından anlaşma sağlanan bankalardır. Bu bankalar ise; Akbank, QNB Finansbank, Denizbank, Türkiye Halk bankası, Vakıflar bankası, İş bankası ve Garanti bankasıdır. Anlaşma sağlanan bankalar size ne kadar kredi olanağı sağlayacağınız veya kredi verip vermeyeceğini tamamen kendileri bilmektedir. Evet yanlış duymadınız, işin özeti şayet ticari sicil kaydınız dan dolayı kredi notunuz riskli durumda şayet bu bankalar sizlere kredi vermeye bilir. Devlet sadece kullanacağınız paranın faiz desteğini 2017 kaynaklarından sizlere sağladığı için paranın toplam sorumluluğu ilgili bankalara aittir.

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

  1. Zeyno Cimen dedi ki:

    Bir evin ihtiyacı olan sistemin maliyeti nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir