Sıfır faizli KOSGEB Kredi Başvurusu

KOSGEB faizsiz kredi başvuruları, KOSGEB kredi başvuruları, KOSGEB kredi, 50 bin lira faizsiz kredi, Kosgeb kredisi nasıl alınır? Şartları Nelerdir? Başvuru Nasıl Yapılır?

kosgeb kredi

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Kosgeb kredisi nasıl alınır? Şartları Nelerdir? Başvuru Nasıl Yapılır?

Kosgeb Sıfır Faizli İşletme kredisi faiz desteği başvuruları başladı Kosgeb 50 bin lira faizsiz kredi veriyor. Sizde bu kredi imkanından yararlanmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Esnaflar ve kobi’ ler için çıkan 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu için KOSGEB veri tabanına kayıt olup kobi beyannamesini güncelleyen veya oluşturanların sıfır faizli kredi başvurularını yine İnternet üzerinden sağlamaları gerekmektedir. 3 cü ve son adım olan bu işlemi sağlamanız için oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre aracılığı ile nasıl giriş yapacağınızı burada bağlantı linki ve resimleri ile sizler ile paylaştık. Video olarak da bire bir nasıl başvuru yapıldığını uygulamalı olarak anlatım eklenmiştir.

Sıfır faizli kredi başvurusu nasıl yapılır ?

Ülke genelinde şehir ve bölge ayırt etmeksizin tam 15 bin esnaf ve kobi’ yi yakından ilgilendiren 50 bin TL faizsiz kredi başvurularını yapmak için bilindiği gibi ilk adım olarak şayet KOSGEB veri tabanına kayıtlı değilseniz kayıt işlemini yapmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini son güne bırakanların sistemlerin kilitlenmesi ile zorluk çektiğini bilmekteyiz. Aşırı yoğunluk saatleri olan mesai saatlerinde bu işlemi sağlamak yerine akşam ve gece saatlerinden yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Kayıt olduktan sonra ise mutlaka şayet daha önce kobi beyannamesi oluşturmadı iseniz oluşturmanız şayet mevcut bir beyanname sahibi iseniz onu tekrardan güncellemeniz gerekmektedir. Yine sizlere BU makalemizde bu işlerim resimli olarak yapmanız gerekenler ile anlatmıştık.  Bu iki işlem sonrasında ise en son olarak beyanname ekranında bilgi dokümanı ile birlikte çıktı almanız gerekmektedir.

Çıktı işlemini yapmak için dokümanları bilgisayarınızı indirmeniz gerekecektir. Yani bu işlemler cep telefonu veya tablet gibi mobil iletişimler ile üzgünüz ki sağlanması bir hayli zor olacaktır. Çıktıları alan kobi ve esnafımız aşağıdaki belgeleri de hazırlayarak aşağıdaki alandan 50 bin TL sıfır faizli kredi başvurusunu yapabilirler.

Kullanıcı adı ve şifrenizin yanı sıra sisteme giriş yapabilmek için aşağıdaki güvenlik kodunu da girmeyi ihmal etmeyiniz. Ekranı görmekte zorluk çekenler http://sifirfaiz.kosgeb.gov.tr/ bura adreste yer alan sayfaya giriş yapabilirler.

50 bin TL faizsiz kredi için getirilmesi gerekenler

Başvuru işlemlerin İnternet ortamından yukarıda belirttiğimiz şekilde sağlayanlar yanlarından işletmeleri ait bazı belgeleri de beraberlerinde getirmeleri gerekmektedir. Bu belgeler ise; Ticari veya esnaf sicil gazetesi, imza sirküleri getirilmesi gerekmektedir. Gerekli sıfır faizli esnaf ve kobi kredisi başvurularını İnternet üzerinden yapıp ve hak sahibi olanlar belirlenir belirlenmez sizlere hak sahibi olanların duyurusunu yapacağız. Hak sahibi olanlar daha sonra ne yapacak.

Anlaşma sağlanan bankalar

Faizsiz kredi almaya hak sahibi olduysanız şayet kredinizi alabilmeniz için ilgili bankaya şahsen başvurmanız gerekmektedir. Tabi bu bankalar sizler için daha önce birim tarafından anlaşma sağlanan bankalardır. Bu bankalar ise; Akbank, QNB Finansbank, Denizbank, Türkiye Halk bankası, Vakıflar bankası, İş bankası ve Garanti bankasıdır

. Anlaşma sağlanan bankalar size ne kadar kredi olanağı sağlayacağınız veya kredi verip vermeyeceğini tamamen kendileri bilmektedir. Evet yanlış duymadınız, işin özeti şayet ticari sicil kaydınız dan dolayı kredi notunuz riskli durumda şayet bu bankalar sizlere kredi vermeye bilir. Devlet sadece kullanacağınız paranın faiz desteğini 2017 kaynaklarından sizlere sağladığı için paranın toplam sorumluluğu ilgili bankalara aittir.

Bu yazımızda 265 watt güneş paneli fiyatları ve 265 watt solar panel özellikleri, 265 watt güneş enerjisi maliyeti , kurulumu, montajı  hakkında olacaktır.

Bu sayfamızda  Solar Güneş panelleri hakkında güneş panelleri özellikleri ve güneş panelleri fiyatları bulabilirsiniz.

Güneş Paneli Nedir Nasıl Çalışır

Güneş Paneli, güneş paneli üzerinde yer alan silikon hücreleri sayesinde üstüne düşen güneş “ışınlarını” elektrik enerjisine çevirmektedir. Güneş panelleri modüler yapıya sahiptirler. Güneş Panel yüzey alanına düşen güneş “ışınımı” her bir silikon hücre içinde elektrik enerjisine dönüştürülür, her bir güneş panel hücresi bir sonraki güneş panelihücresine bağlı olduğu için üretilen enerji katlanarak artmaktadır. Dolayısı ile bir güneş paneli verimi kaç adet hücre barındırdığına, hücrelerin verimine bağlıdır. Güneş paneli üstüne güneş ışınım güneş paneli içerisinde doğru akım (DC) meydana gelmeye başlar. Dolayısı ile güneş panelleri Doğru akım ( DC ) enerji üretirler.

Güneş Paneli Fiyatları

Güneş panel fiyatları farklılık gösterir. Çünkü Güneş Panelleri nin kaç watt enerji ürettiği, güneş panelleri verimliliğigüneş panelleri silikon hücre sayısıgüneş paneli açık voltajı; güneş panelleri fiyatlarını belirlemektedir. Sitemizde 150 watt güneş paneli fiyatı,165 watt güneş paneli fiyatı, 250 watt güneş paneli fiyatı, 265 watt güneş paneli fiyatı, 270 watt güneş paneli fiyatı, 280 watt güneş paneli fiyatı,300 watt güneş paneli fiyatı,310 watt güneş paneli fiyatı,500 watt güneş paneli fiyatı bulabilirsiniz.

Güneş Paneli

165 watt, 250 watt, 265 watt, 270 watt,275 watt,280watt,300 watt,310 watt,güneş paneli fiyatları

165 watt, 250 watt, 265 watt, 270 watt,275 watt,280watt,300 watt,310 watt,güneş paneli fiyatları

Güneş Paneli Fiyatları

Monokristal Güneş Paneli Fiyatları

100 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

130 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

180 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

290 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

315 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları

360 Watt Monokristal Güneş Paneli Fiyatları 

Polikristal Güneş Paneli Fiyatları

100 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

165 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

265 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

275 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

320 Watt Polikristal Güneş Paneli Fiyatları 

Örnek 10 Kw Çatı Üzeri Ges Projesi
Kurulum Yapılacak Villa Karşıdan Görünümü


Villa Çatısı; Güneş Panelleri için Panel Sehpası Yapılacak zemin

 

Panel Sehpası Yapılacak zemin sağlam olmak zorunda. Avşa adasında Rüzgar Eksik olmuyor. Güneş Panelleri sehpasını binaya montajı başladı.

Güneş Panel Sehpası kurulumu tamamlandı. Antipas ve epoksi boya uygulaması yapılıyor.

 

Güneş Panel Sehpası boyama işlemi tamamlandı.

Güneş Panelleri, Güneş panel sehpasına montajı başlandı.39 Adet 260 Watt Poly Kristal Güneş Paneli kuruluma hazır

Güneş panel montajı tüm hızı ile devam ediyor.

Güneş Panellerinden maksimum verim alabilmek amacıyla Güneş panelleri belirli bir derecede Güney yönlü olarak montajı yapılır.

Güneş panelleri doğru montaj uygulaması ile uzun yıllar (25 yıl) enerji üretebilir.

 

Güneş Panelleri ve montajı nizami olmak zorundadır. Güneş panel sehpasına dört bir yanından montaj işlemi tamamlandı.

 

Resimden de görüleceği üzere sağlamlık ön planda olmalı. Aksi halde rüzgara karşı mukavemet gösteremeyen güneş panel sehpası ve paneller yerlerinden çıkabilir, kırılabilir.

Güneş Paneli sehpası kuruldu, panel montajları tamamlandı.

 

Villa tesisatına giden kablolar.

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Arayınız

POWER ENERJİ

info@powerenerji.com

0532 745 27 63

 

 

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

  1. Zeyno Cimen dedi ki:

    Bir evin ihtiyacı olan sistemin maliyeti nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir