Solar Enerji Sistemleri

Bu yazımızda güneş panelleri ile elektrik üretimi hakkında olacaktır.

SOLAR enerji sistemleri

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bu yazıda solar enerji sistemleri, solar enerji panel, solar enerji panelleri fiyatı, solar enerji elektrik üretimi,solar enerji sistem, güneş enerjisi elektrik üretimi, güneş enerjisi panelleri,güneş enerjisi panel fiyatları anlatılacaktır.

Solar Enerji sistemleri diğer adı ile güneş enerjisinden elektrik üreten sistemler. Teknolojinin gelişmesi ile Güneş enerjisi alanında yeni ürünler ortaya çıkmaktadır. Güneş Panellerinin kapasitesi artmış verimlilik oranları yükselmiştir. Öyle ki bir çok güneş paneli üreticisi solar güneş paneli ekonomik ömrünün 25 yıldan fazla olabileceğini ön görmektedir. Doğal olarak 10 yıl ürünlerine garanti vermektedirler.

Güneş enerjisi sistemleri olarak da bilinen solar enerji sistemleri; outdoor aktivitelerde kampçıların en çok ihtiyaç duyduğu kamp ürünlerinden biridir. Solar enerji sistemlerinin özelliği; güneş enerjisini elektrik enerjisine çevirebilmeleridir. Solar enerji sistemleri, birçok modele ayrılmaktadır. Solar fenerler, solar radyolar, solar aydınlatmalar gibi birçok solar ürün çeşidi, kampçılar tarafından tercih edilmektedir. Solar enerji sistemleri sayesinde şehir elektrik şebekesine ihtiyaç duymadan elektrik enerjisi elde edebilirsiniz. Outdoor ürünler arasında en çok tercih edilen kamp malzemelerinden biri olan solar enerji sistemleri kampçılara sınırsız ve bedava elektrik enerjisi sunmaktadır.

Doğa şartları altında en çok ihtiyacınız olabilecek ürünlerden biri olan el feneri ihtiyacınız için üretilen Free solar güneş enerjili kamp lambası ile, 6 saat kesintisiz olarak aydınlanabilir ve karanlıktan etkilenmeden, geceleri de kampın tadını çıkarabilirsiniz. Kamp alanında kullandığınız elektrikli aletlerinizi şarj edebileceğiniz bir cihaz olan National Geographic 4 in 1 güneş enerjili şarj cihazı ile cep telefonunuzu ve bilgisayarınızı da şarj edebilirsiniz. National Geographic 4 in 1 güneş enerjili şarj cihazı, aynı zamanda LED, SOS, %50lik ve %100lük panel ışığı olmak üzere 4 farklı aydınlatma fonksiyonu ile doğa koşullarında alternatif aydınlatma çözümleri sağlamaktadır.

Mangaldan vazgeçmeyenler için üretilen ve güneş enerjisi ile çalışan çok amaçlı pişirici, solar mangal barbekü ürünü ile; kömür, gaz, elektrik enerjisine ihtiyaç duymadan ızgara yapabilirsiniz. Güneş enerjisi ile çalışan mangalınızda, ızgaranın yanı sıra ısıtma, kızartma, kaynatma ve fırınlama da yapabilirsiniz. Sabah depoladığı güneş enerjisini gece hiçbir elektrik bağlantısı olmadan ışık enerjisine çevirebilen Budget LED güneş enerjili solar lambalar, hava kararmaya başladığı andan itibaren devreye girer ve kamp alanınızı ışıl ışıl aydınlatır. Kamp alanınızı ve çadır çevrenizi ışık çemberi ile çevirebileceğiniz bu ürünler ile güvenli bir tatil yapabilirsiniz. Solar enerji sistemlerinin fiyatları, ürün çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. En ucuz solar enerji sistemlerini, solar şarj aletleri ve solar fenerler oluşturmaktadır. Solar enerji sistemleri sayesinde sınırsız enerji kaynağına ulaşabilir ve kamp boyunca rahat edebilirsiniz.

solar paketler ve ayrıntılarını yukarıda görebilirsiniz. Size en uygun fiyatlar karşılığında sunduğumuz solar paketlerimizle bedava elektrik üretebileceksiniz. Solar paketlerimizle evinizde, hobi bahçenizde, işletmenizde, karavan,tekne ve benzeri kullanımlarınızda kesin çözüm sunuyoruz.

Solar Paket Tasarlayın

Hazır bir solar paket yerine, kendi kullanmak istediğiniz elektrikli cihazları girerek, sizin için özel bir paketin tasarlanmasını isterseniz buraya tıklayınız.

gunes-enerjili-sulama-sistemleri-1hp,2hp,3hp,4hp,5.5hp,7.5hp,10hp,15hp,20hp,25hp,30hp,40hp,50hp,75hp,100hp

Solar Paket Montajı

Ürünlerin montajını yapmamızı isterseniz sizi en yakın bayimize yönlendirebilir veya doğrudan kurulum için teklif de verebiliriz. Dilerseniz kurulumu kendiniz de bölgenizden bir elektrikçiye yaptırabilirsiniz. Böyle bir durumda telefon üzerinden sınırsız teknik destek vermeye hazırız.

Solar Paketler Hakkında Hesap Bilgisi

Solar paketlerimizde stok durumuna göre monokristalin veya polikrstalin güneş paneli tercih edilir. Solar paketlerde ana bileşenleri ve elektrik üretimini etkilemeyecek şekilde ufak değişiklikler yapılabilir. Solar paketlerin hesaplamaları yapılırken güneşlenme saatleri Türkiye ortalaması temel alınarak hesaplanmıştır ve yıllık ortalama değerlerdir. Kış aylarında ortalamanın altına düşmekte ve yaz aylarında ortalamanın üstüne çıkmaktadır. Çalıştırılacak cihazlar A, A+ veya A++ enerji sınıfı olmalıdır.

Elektrikli Aletler Kaç Watt Tüketir? 

 • Mini buzdolabı 480 watt / 24 saat elektrik harcar (A+ sınıfı)
 • Orta Boy buzdolabı 608 watt / 24 saat elektrik harcar (A+ sınıfı)
 • Büyük Boy buzdolabı 962 watt / 24 saat elektrik harcar (A+ sınıfı)
 • Elektrik süpürgesi 1.450 watt / saat elektrik harcar
 • Çamaşır makinesi 800 watt / saat elektrik harcar (A+ sınıfı ve 5 kg yıkama kapasiteli)
 • Bulaşık makinesi 1.800 watt / saat elektrik tüketir (A+ sınıfı)
 • Ütü 2.800 watt/saat elektrik harcar
 • Saç kurutma makinesi 2.200 watt / saat elektrik harcar
 • 102 litre derin dondurucu 1.200 watt / 24 saat elektrik tüketir (A+ sınıfı)
 • 240 litre derin dondurucu 700 watt / 24 saat elektrik harcar (A+ sınıfı)
 • 312 litre derin dondurucu 900 watt / 24 saat elektrik tüketir (A+ sınıfı)
 • 9.000 Btu Klima soğutma modunda 900 watt ile 3.700 watt / saat elektrik harcar
 • 22.000 Btu Klima soğutma modunda 900 watt ile 6.800 watt / saat elektrik harcar
 • 44.000 Btu Klima soğutma modunda 13.000 watt / saat elektrik tüketir
 • Dizüstü yani laptop bilgisayarlar 90 watt / saat elektrik harcar. Aslında dizüstü bilgisayarın kendisi bu gücü çekmez. Şarj ederken kullanılan adaptör bu gücü çeker. Eğer laptop’un adaptöründeki watt değerine bakarsanız, yaklaşık tüketeceği gücü bulabilirsiniz. Masaüstü Bilgisayarlar 250 watt -350 watt
 • Hermetik kombi saatte 150 watt elektrik harcar.
 • Termosifon 1.800 watt / saat elektrik harcar. Termosifonların güç tüketimleri su kapasitelerine göre değişmektedir. Bizim verdiğimiz bu değer 50 Lt’lik bir termosifon içindir.
 • Fırınlar yaklaşık 2.000 watt/saat elektrik tüketir. Bazen fırının çalışma ayarına göre güç tüketimi 3.000 watt/saat ‘e kadar çıkabilmektedir.
 • Süt sağım makineleri 600 watt/saat elektrik harcar.
 • Elektrikli ısıtıcıların elektrik güç tüketimleri saatte 1.300 watt ile 2.600 watt arasında değişmektedir. Ancak evlerde kullanılan Ufo ısıtıcılar genelde 2.000 watt/saat elektrik harcar.

 

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir