Solar Pompa Sürücüsü Güneş Enerjisi İle Dalgıç Pompa Çalıştırma

Bu yazıda solar pompa sürücüsü nedir?, solar pompa inverteri, Solar pompa sürücüsü fiyatları nedir? Hangi marka solar pompa sürücüsü almak gerekir? Solar pompa sürücüsü seçimi yapılırken nelere dikkat edilir? Dalgıç Pompalar için solar pompa sürücüsü nasıl olmalıdır? Solar pompa sürücüsü özellikleri nasıl olmalıdır?

solar pompa sürücüsü inverteri nedir fiyatları

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Bu yazımızda Güneş Enerjili Sulama Sistemlerinde kullanılan en önemli parça olan Solar Pompa Sürücüsünü tanıtacağız. Nedir bu solar pompa sürücüsü, diğer adı ile solar pompa inverteri ? Solar pompa sürücüsü fiyatları nedir? Hangi marka solar pompa sürücüsü almak gerekir? Solar pompa sürücüsü seçimi yapılırken nelere dikkat edilir? Dalgıç Pompalar için solar pompa sürücüsü nasıl olmalıdır? Solar pompa sürücüsü özellikleri nasıl olmalıdır?

Solar pompa sürücüsü Nedir ?

Solar pompa sürücüsü, Güneş enerjili sulama sistemlerinde Güneş Panellerinden almış olduğu enerjiyi düzenleyen, belirli parametreler ile frekans ayarlaması yapan ve bu enerjiyi dalgıç pompalara ileterek dalgıç pompaların çalışmasını sağlayan sürücüler/inverterler dir. Solar pompa sürücüsü güneş enerjisi ile çalışan dalgıç pompalar için kullanılır. Bu sistemlerde akü grubu olmasına gerek yoktur. 

tescom-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

tescom-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

tescom-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu-mavi

tescom-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu-mavi

abb-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

abb-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

danfoss-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

danfoss-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

delta-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

frecon-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

frecon-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

invt-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

invt-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

siemens-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

siemens-solar-pompa-surucu-fiyatlari-parametreleri-kurulumu

gunes-enerjili-tarimsal-sulama-sistemleri-solar-pompa-suruculeri-inverterleri-fiyatlari

gunes-enerjili-tarimsal-sulama-sistemleri-solar-pompa-suruculeri-inverterleri-fiyatlari

Şebeke elektriği veya jeneratör ile çalıştırılan 220 V.A.C ve 380 V A.C dalgıç, santrifüj motorlar için geliştirilen solar pompa sürücülerimiz, şebekeden bağımsız çalışabilmektedir. Akü vb enerji depolama ünitelerine ihtiyacı yoktur. Dalgıç motorlarınızı güneşlenme süresi boyunca bağımsız bir şekilde güneş pillerinden çalıştırmanıza olanak sağlar.

Güneş Enerjisi İle Çalışan Pompa

Güneş Enerjili Sulama

1 Hp Güneş Enerjili Sulama

Güneş Enerjili Sulama

2 Hp Güneş Enerjili Sulama

Güneş Enerjili Sulama

3 Hp Güneş Enerjili Sulama

Güneş Enerjili Sulama

4 Hp Güneş Enerjili Sulama

Güneş Enerjili Sulama

5.5 Hp Güneş Enerjili Sulama

Güneş Enerjili Sulama

7,5 Hp Güneş Enerjili Sulama

Güneş Enerjili Sulama

10 Hp Güneş Enerjili Sulama

Güneş Enerjili Sulama

15 Hp Güneş Enerjili Sulama

Güneş Enerjili Sulama

20 Hp Güneş Enerjili Sulama

 

Solar Pompa Sürücüleri ile 1 Hp dalgıç pompa ile 150 Hp dalgıç pompaya kadar bütün dalgıç pompalar çalıştırılması mümkündür.

Tarımsal sulamada kolaylık sağlayan, ve günümüzde çoğunluğun tercih ettiği solar sulama sistemi, son derece kolay, temiz ve uzun ömürlü olmasıyla bilinir.
Bu sistemde kullanılan ve sistemin en önemli parçası olan solar sürücü seçimi oldukça önemlidir.
Solar sürücü yüksek verimlilik ve düşük kayıpla kendini belli ettiren sulamayı en üst düzeye çıkaran sistemlerdir.
Solar pompa sürücüleri şebekeden bağımsızdır, gürültü yada hava kirliliği de yaratmazlar.
Bu sistemlerin kullanıldığı tipik uygulamalar sulama, temiz su kaynakları, balık çiftlikleri ve tarımdır.
Güneş Paneli Fiyatları 150 165 200 250 265 270 2750 280 300 310 Watt

Güneş Paneli Fiyatları 150 165 200 250 265 270 2750 280 300 310 Watt

ÇALIŞMA ALANLARI

Solar sulama sistemleri, taşıma bandı, makaralı konveyör, zincirli konveyör. Proses sistemlerinde: değirmen, mikser, yoğurma makinası, vibrasyon vb. bir çok makina ve endüstri alanlarında kullanılmaktadır.

DİĞER ÖZELLİKLER
*Pompa veriminizi tek bir watt bile harcamadan maksimuma çıkarın
*Güneş enerjisine göre otomatik başlatma durdurma
*Pompa kuru çalışma koruması
*Güneş panelleri ve şebekeye uyumlu çift besleme modu
*Tüm pompalara uygunluk
Solar Pompa Sürücü İnverteri siparişi vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemlerinden bahsedeceğiz. Peki nedir bu akıllı sulama sistemi? Güneş Enerjisi ile Çalışan Dalgıç pompalardan haberiniz vardır. Güneş Panellerinin ürettiği enerji solar pompa sürücüsüne iletilir solar pompa sürücüsü enerjiyi dalgıç pompanın çalışma frekans aralığında düzenler ve pompaya iletir bu sayede istediğiniz dalgıç pompayı çalıştırabilirsiniz. Şimdi sıkı durun yeni geliştirdiğimiz sistem ile manual açma kapatma yerine artık cep telefonunuz ile güneş enerjili sulama sisteminizi açıp kapatabileceksiniz. Bu durumda tarlanıza gitmenize gerek olmadan sistemi çalıştırıp istediğiniz anda kapatabileceksiniz. Örneğin. Evinizde, iş yerinizde otururken kilometrelerce uzaklıktaki tarlanızdaki sistemi kontrol etmeniz mümkün. Hatta İstanbuldan Urfadaki Güneş Enerjili Sulama Sistemini açıp kapatabileceksiniz.

Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemi Nedir?

Güneş Enerjili Akıllı Sulama Sistemi Nedir?

Güneş Enerjili Sulama Sistemi kurmak istiyorsunuz. Bunun için ihtiyacınız olan pompa beygir gücü (hp) göre bir sistem kurmanız gerekmektedir. Bu durumda güneş panelleri, solar pompa sürücüsü, dalgıç pompaya ihtiyacınız olacaktır. Şimdi bu sisteme ilaveten geliştirdiğimiz sistem ile cep telefonunuz ile tarlanıza gitmenize gerek kalmadan oturduğunuz yerden sistemi açıp – kapatabileceksiniz. Artık Kontrol Sizde

 

Güneş Enerjisi İle Çalışan Solar Pompalar

Güneş Enerjisi ile Çalışan pompalardan haberiniz var mı? Örneğin güneş doğduğunda solar pompa kuyunuzdan suyu çıkartıp pompalasa ve güneş batana kadar otomatik olarak devrede kalsa güzel olmaz mıydı?  Bilginiz olsun Artık tarımsal sulamalarda güneş enerjili pompalar kullanılmaktadır. Sizin ihtiyacınıza göre hesaplamalarımızı yapıyoruz. Size uygun pompa seçimi ve solar enerji sistemini birleştiriyoruz. Bu sayede günlük/saatlik 0,5 ton su ile saatlik 350 ton kapasiteli güneş enerjisi ile çalışan pompalarımızı kullanıyoruz ihtiyacınız olan suyu temin ediyoruz.

Tarımsal sulama paketlerimiz mevcut su pompalarınızı çalıştırmak üzere tasarlanmıştır. Su pompanızın beygir (hp) veya elektrik gücünü (kW) biliyorsanız doğrudan o paketi seçerek hangi derinliklerden günlük kaç metreküp (m3) su çekebileceğinizi görebilirsiniz. Her tarımsal sulama paketlerini inceleyerek paketin nelerden oluştuğunu ve diğer ayrıntıları görebilirsiniz.

Firmamız tarafından edineceğiniz tarımsal sulama paketleri içinde, sulama sistemlerinde bulunan makine ve ekipmanların tamamı bulunmaktadır. Bu ekipmanların içinde; güneş enerjisini edinmenizi sağlayacak olan güneş panelleri, sistemin aküye ihtiyaç duymadan enerji akışını sağlamasına yarayan solar pompa sürücüsü, sistemi bir arada tutacak olan kablo ve konnektörlerle birlikte montaj sistemleri de eksiksiz olarak bulunmaktadır. Sulama paketlerinde bulunan ekipmanların işlem hacmine göre farklılık göstermesi, fiyat farklılıklarını da sağlamaktadır.

Tarımsal sulama paketleri fiyatları; sistemin büyüklüğü, kullanım hacmi ve kullanım yeri gibi çeşitli değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda sistemi ne kadar sıklıkta kullanacağınız da fiyat konusunda büyük önem taşımaktadır. Çok profesyonel tarım sulama sistemlerinin yanında amatör veya bireysel olarak kullanılabilecek sistemler de mevcuttur. Dolayısıyla bu sistemleri satın alırken kullanım şeklinize göre karar vermeniz sizin için yararlı olacaktır. Güneş enerjisiyle tarımsal sulama sistemi fiyatları ise düşük kapasiteli sistemler için 10,000 – 20,000 TL, orta kapasite için 25,000 – 50,000 TL, büyük kapasite için 90,000 – 130,000 TL gibi fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Fiyatlar elektrik enerjisiyle karşılaştırıldığında, sistemin kendisini yaklaşık 1 yıl içinde amorti ettiği rahatlıkla görülebilmektedir. Ayrıca tarımsal sulama sistemlerinin elektrikli sistemlere göre kullanım ömrü yaklaşık 2 yıl daha uzun olmaktadır.

güneş enerjili tarımsal sulama sistemleri 1 hp 5.5 hp 10 hp 20 hp 30 hp 50 hp 75 hp beygir kw pompa

Aşağıdaki paketlerimize ilaveten Akıllı Sulama Sistemi için ayrı bir panomuz bulunmaktadır. Bu panomuz ile tüm güneş enerjili projelerinizi çalıştırmanız mümkündür.

Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Sistemleri

Kurulumunu yaptığımız Sistemlere 2 YIL ÜCRETSİZ SERVİS hizmeti veriyoruz.

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir