Tesla Model S‬ P100D Tesla Elektrikli Otomobil

tesla model s türkiye fiyatı,tesla model s özellikleri,tesla model s fiyatı,tesla model s fiyat,tesla model s türkiye,tesla model s price,tesla model s video,tesla model s hakkında

Paylaş

Güneş Enerjili Pompa

Otomotiv dünyasına gelecekten ipuçları verip kısa sürede dev otomobil üreticileri ile kıyasıya rekabet ortamı oluşturan Tesla güçlenmeye devam ediyor. Bir süredir kulislerde konuşulan haberler sonundaTesla tarafından onaylandı.

Tesla, Model S ve Model X için 100 kWh‘lık yeni güç ünitesini artık kullanıcılara sunacak. Bu değere baktığımızda, bir önceki değere göre yeni batarya ile Model S’in 73 km, Model X’in ise 63 km daha uzun bir menzil aralığına ulaştığını görüyoruz. Tesla bu gelişim ile maksimum menzili Model S için 507 km, Model X için ise 465 km olarak belirliyor.

Tek gelişim sadece menzil cephesinde değil. Tesla fabrikası en hızlı otomobilini de üretmenin heyecanı içerisinde. Model S P100D bir önceki değerinin 0,4 saniye iyileşmiş hali ile 0 dan 100‘e sadece 2,5 saniyede ulaşabiliyor. Bu değer ünlü süperspor üreticilerinin ürün gamlarının en tepe modellerinin ulaştığı bir değer.

Yakın zamandan küçük bir karşılaştırma örneği vermek gerekirse, Bugatti Chiron’nun 0-100 değerinin 2,4 saniye, Lamborghini Centenario’nun ise 2,7 saniye olduğunu görüyoruz. Bu değerlere göz attığımızda Tesla Model S P100D’nin geldiği noktanın ne derece ciddi olduğunu anlıyoruz.

tesla

Tabii ki tüm bu gelişme ve değerlerin ardından akıllara bir soru geliyor. Bu gelişim Model S için biçilen değeri ne kadar artırdı? Model S P100D’yi kıyasladığımız süperspor modellerin fiyatları çok yüksek seviyelerde.

Bugatti, Chiron için 2 milyon 600 bin dolar, Lamborghini ise Centenario için 1 milyon 900 bin dolar gibi bir fiyat belirlemiş durumda. Tesla Model S P100D bir önceki versiyonuna göre sadece 1.000 dolarlık bir artış ile 135 bin 500 dolar gibi bir fiyata kullanıcılara sunulacak.

 Bu Ürünü Neden Bizden Satın Almalısınız?


POWER ENERJİ olarak Güneş Enerjisi Solar sektöründe akla gelen, güvenilir ilk firmalardanız. Bu güveni oluşturmamız kolay olmadı dolayısı ile kalitesiz ürünler (ucuz ürünler) satarak bize olan güveni zedeleyemeyiz. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli hususları aşağıda belirttik. Bizi tanımak ve  daha önce yaptığımız işleri incelemek isterseniz REFERANSLARIMIZ için tıklayın.


- Satışa sunduğumuz ürünlerin, Garantili Ürünler olduğunu,
- Ürün veya hizmet satışı sonrasında Teknik konularda MUHATAP bulabileceğinizi,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Montajları, Alanında DENEYİMLİ Teknik Personelimiz tarafından yapılacağını,
- Kurulum dahil Satışlarda Ürün Garantileri ile beraber 2 YIL SERVİS GARANTİSİ verdiğimizi,

bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada POWER ENERJİ

YouTube Kanalımız

Facebook Sayfamız

İnstagram Hesabımız

Twitter Hesabımız

GooglePlus Hesabımız

E-Mağazamızdaki Ürünler

Güneş Panelleri (165 Watt, 250 Watt, 275 Watt,300 Watt Solar Paneller)

Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ( On Grid /Şebekeye Bağlı Sistemler)

Ev Tipi Güneş Enerjisi Paketleri ( Off - Grid/ Akülü Sistemler)

Güneş Enerjili Sulama Sistemleri (Dalgıç Pompa Çalıştırma)

UPS Güç Kaynakları( Online Ups 3kVa- 20 kVa)

Rüzgar Türbinleri

İnverterler (Ongrid İnverter - Off Grid İnverter)

Jel Aküler

Dalgıç Pompa ve Motorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir